Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos vagy megelőző állapot?

Pcos vagy megelőző állapot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma voltam nőgyógyásznál megvizsgált UH-n és azt mondta vannak cisztáim, de ne aggódjak valószínűleg eddig is voltak, de mivel nem számottevő ezért az orvosok nem említették. Annyit mondott szénhidrát csökkentett étkezés és mozogjak+ D vitamin. Korábban így is tettem mivel egészségesen akartam élni, de májusba epilepsziás lettem emiatt elhanyagoltam az égészet.

Ez van a lapra írva:

"T

VS: Uterus átm.: 40x39 mm. Nykh.: 7mm. Jobb oldali ovarium: 40x38mm, benne számos apró folliusluc. Bal oldali

ovarium: 39x35mm, benne számos apró folliuclus. Douglasban folyadék nincs."

Azért mentem mert 2 hónapja rendszertelen lett a mensim 1x 39 1x pedig 41 napra jött meg (ez idő alatt sok stressz is ért + antibiotikum) . Korábban 29-30napra volt meg. Áprilistól nem szedek fogamzásgátlót azelőtt 9 éve szedtem. Picit félek mert decembertől rá akarunk állni a baba projektre. Kivagyok mert az évben annyi szerencsétlenség ért... + Annyit mondott még egyenlőre nincs ezzel teendő kövessem az utasítást amit mondott ő ezt még nem szeretné pcosnek mondani.


Szerintetek??



2021. nov. 16. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A PCOS-nek vannak egyéb tünetei is, pl. hajhullás, szőrösödés stb.
2021. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek nálam nem állnak fent éa túlsúlyos se vagyok csupán ez az egy ok amiért elmentem mert aggódtam hogy valami komoly baj van emiatt késik ennyit holott hónapokig minden oké volt.
2021. nov. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!