Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 45 évesen jelentkezhet a...

Gabica44 kérdése:

45 évesen jelentkezhet a klimax? Milyen lehetőségek vannak a kellemetlen állapot megelőzésére?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. 40 éves kor után bármikor lehet rá számítani. Én úgy hallottam, akinek korán jött meg az első menstruációja, az korán lép a klimaxba.
2011. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Anyukám is sokat szenvedett tőle, minden francot kipróbált, aztán már nem bírta, és elment a dokihoz, aki hormonpótlást írt fel neki. Kb. 1 évig szedte, aztán a kellemetlen tünetek teljesen eltűntek neki. Ő is 45 éves körül volt. Most már 64 éves, és azóta egyszer sem panaszkodott.
2011. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 42 évesen kezdődtek vérzészavarok, most pedig két hete fáj mellé a fejem. Gyanítom hogy ez már a változókor jele.
2011. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Azért nem lenne baj, ha felkeresnél egy nőgyógyászt.
2011. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 alf válasza:
43%
Anyukám szenvedett tőle, 50 éves kora körültől hormonpótló gyógyszert kapott és vsz. az okozta a mellrákkját, tehát én nem ajánlom, bár ma már lehet hogy jobb gyógyszerek vannak, mint 10 éve.
2011. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

36 éves koromban, egy műtét után,teljes gőzzel kitört rajtam minden tünet.

Havonta egyszer kaptam inj.-ót. Hosszú évek után áttért az orvosom tablettákra.Tökéletes volt,minden tünet elmúlt.

Fontos,hogy valamit kapj rá,nem csak a kellemetlen tünetek miatt!

A csontritkulást is csökkentik a gyógyszerek,és ez bizony lényeges!

2011. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!