Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulációt követő 1-2 naptól...

Ovulációt követő 1-2 naptól mesiig tartó mellfeszülés?

Figyelt kérdés
Más is tapasztalt ilyet? Második hónap hogy letettem a fogamzásgátlót! Peteérés után 1-2 nappal kezdödik. Nektek is így van?
2021. nov. 18. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze millióknak, normális.
2021. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :) Szamomra szokatlan hiszen a 7 ev gyogyszerszedes alatt is az utolso felevben tapasztaltam hasonlot.
2021. nov. 18. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna 😅 azthittem már velem van a baj, hogy ennyire sokat feszül de aznap mikor megjön mintha elvágtak volna teljesen elmúlik, majd ovuláció után 1 nappal kezdődik elölről
2021. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En is most baratkozok ezzel az egesszel. Peteeres stb . Majd szurkal a hasam es leesik a hom majd feszul a hasam es ujra leesik a ho. Es a fene tudja mikor volt peteeresem. Nagyon kusza az egesz.
2021. nov. 23. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezd el feszülni amikor felugrik a hőm, tehát peteérés után rögtön. 3 hónapja kezdtem el én is a hőmérőzés + nyákfigyelést fogamzásgátlónak használni, eddig bevált.😅
2021. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem gaz hogy mensi miatt 1 hetet nem szexelsz majd a peteeres miatt 1 hetet mert mi van ha?! Csodas hazaselet lehet 😂
2021. nov. 24. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb 3-4 napig van meg azalatt nem szexelünk, és peteérés környékén megszakítással vagyunk együtt. Még mindig jobb mint állandóan rosszul lenni a fogamzásgátlótól..

Ha meg baba lesz hát várjuk szeretettel, jó helyre fog érkezni.😉

2021. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat nem csak fogamzasgatlo gyogyszer letezik mint megoldas. De ha nem baj hogy jon a baba akkor nincs is problema. En is gondolkodtam rajta hogy 7 ev gyogyszer utan jo lesz a megszakitas majd merlegeltunk hogy ha akkor sem lenne problema a ababa sot.. meg orulnenk is neki.akkor mire is varunk?
2021. nov. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!