Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. Az elmúlt 3...

Babát szeretnénk. Az elmúlt 3 hónapban azt vettem észre, hogy ovu utáni 2-3 napban nagyon érzékeny a mellem. Ovu tesztet használok, de az nem világos hogy mikor is van ovuláció? A pozitív napján, vagy utána? A mellfeszülés lehet még ovuláció tünete?

Figyelt kérdés
Jelenleg 3 napja negatív ovut tesztelek. Viszont most fáj a legjobban a mellem. Köszönöm, ha valaki segít!
2019. okt. 6. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A pozitív utáni első negatív napon van ovuláció. Bár nem tudom, minek csinálod az ovutesztet, ha nem tudod, hogy működik a szervezeted. Olvass utána.
2019. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy nem tudom mikor van ovu pontosan, mert egy app-ba vezetem a dolgokat, tüneteket, stb és amikor beírtam hogy pozitív ovu teszt, akkor a legmagasabb terhességi esélyt és peteérést aznapra jelölte. A teszt leírásán viszont az van hogy pozitív teszt utáni 1-2 nap a peteérés. Emiatt bizonytalanodtam el, meg azért mert eddig azt hittem hogy akkor van ovu amikor a tünetek a legintenzívebbek. De ugy néz ki, hogy pé után. Ami nekem nem logikus. Ezért tettem fel a kérdést.
2019. okt. 6. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem szerdán volt az ovulációm (nem teszt alapján, de én mindig érzem). Csütörtök óta fáj a mellem és duzzadt. Minden hónapban így van, mióta abbahagytam a fogamzásgátlót.
2019. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A progeszteron termelodes okozza a mellfajdalmat. Ovulacio után ez teljesen normális jelenség.
2019. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 6. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen, én is megerősíthetem a többieket, és én is fogamzásgátló abbahagyása után vagyok 5 hónappal. Hőméréssel igazolom magamnak az ovulációt, és menetrend szerint, amikor a hő ovulációt mutat, a mellem is elkezd sajogni. Nekem először enyhébb, aztán erősödik, de menstruációig fáj.
2019. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!