Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pfizer oltás után 3 hónappal...

Pfizer oltás után 3 hónappal rendszertelen menzesz?

Figyelt kérdés

Június 5.-én kaptam meg a 2 oltásomat.

Most ez a 3. olyan ciklus, ahol késik a menzeszem. Nálam ilyen nem volt, mindig napra pontosan jött meg. Eddig is volt fájdalom, görcs, de fájdalomcsillapító-görcsoldó kombóval jól voltam. Azonban legutóbb mikor megjött, borzasztóan görcsöltem,nagy fájdalmaim voltak, majdnem össze estem, gyenge voltam, hányingerem volt. Ilyet sem tapasztaltam soha. Gyógyszer alig használt...

Most 3 napja késik. Aggódom, mert 1 év múlva babát szeretnénk. 31 éves vagyok. Volt akinél hasonló tünetek voltak? Orvoshoz menjek el, vagy rendeződik a dolog?



2021. nov. 19. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképp el kellene menned orvoshoz. A Pfizer bele tud nyúlni a hormonháztartásba, ezt anno írták róla, de ha gyereket szeretnétek, jó lenne rendbe tenni.
2021. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Nemtudom, de Lölő 15 perce vett egy Szürke Bentley Continentalt 140 millióért.


Maszk senkin nem volt.


Rendszám SVM-139, a fekete testőrbuszé SLT300


Bizonyára csak véletlen egybeesés lehetett, hogy a Criterion is felbukkant közben egy értékszállító táskával.

2021. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
A menzesz elmaradásnak és a gyereknemzéshez semmi köze egymáshoz, pláne nem az oltás mellekhatásaként.
2021. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves 3. , olvass , tanulj! (Csapj fel egy általános iskolai biológia könyvet)

[link]


Az oltásról pedig tapasztalatokat olvastam, rengeteget. Tájékozódj!

2021. nov. 19. 18:50
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Orvos vagyok, itt inkább neked kéne egy icike picike bioszt tanulnod, mert nagyon le vagy maradva. A házilatika weboldal meg mindennek a legalja, ezzel nem dicsekednék, hogy azt olvasgatod butuska
2021. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát persze, hogy orvos....

Kérlek magyarázd el, hogy miért nincs köze a menzesznek a gyermeknemzéshez? (Az oltás részét hagyjuk, hiszen ez nem bizonyított tény. )

2021. nov. 19. 19:03
 7/16 anonim ***** válasza:
2%
A biológia könyvben megtalálod a választ
2021. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ó, értem... :) Köszönöm az értékes információt, kedves Doktor úr/hölgy!
2021. nov. 19. 19:05
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Szakirodalmat tudna említeni doktorom?
2021. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Persze, középiskolás biológia könyv. Úgy látom, hogy az alapok hiányoznak, de örülök, hogy a saját tudatlanságotokon is tudtok kuncogni :)
2021. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!