Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pfizer oltás után 3 hónappal...

Pfizer oltás után 3 hónappal rendszertelen menzesz?

Figyelt kérdés

Június 5.-én kaptam meg a 2 oltásomat.

Most ez a 3. olyan ciklus, ahol késik a menzeszem. Nálam ilyen nem volt, mindig napra pontosan jött meg. Eddig is volt fájdalom, görcs, de fájdalomcsillapító-görcsoldó kombóval jól voltam. Azonban legutóbb mikor megjött, borzasztóan görcsöltem,nagy fájdalmaim voltak, majdnem össze estem, gyenge voltam, hányingerem volt. Ilyet sem tapasztaltam soha. Gyógyszer alig használt...

Most 3 napja késik. Aggódom, mert 1 év múlva babát szeretnénk. 31 éves vagyok. Volt akinél hasonló tünetek voltak? Orvoshoz menjek el, vagy rendeződik a dolog?



2021. nov. 19. 17:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Természetesen tisztában vagyunk a testünk működésével, és a női ciklus alapjaival. Ennek szerves része a menstruáció is. Már csak a kérdés, hogy miért nincs köze a menzesznek a gyermekvállaláshoz? Őszintén érdekel. Azért is mert ha valóban orvos, tudja mire kell figyelni...

(Természetesen a hormonok szerepével, magával a vérzésel, az endometrium távozásával mindenki tisztában van.)

2021. nov. 19. 19:51
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
A menszez elmaradáshoz nincs köze, nem a menszezhez
2021. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Bár lehet nem pontosan fogalmaztam.

Jelenleg biztosan nem várok babát.

Inkább mintha felborult volna szervezetemben valami, a hormonok játszanak velem.

Hajhullás, akne, menzesz probléma, sokkal többet görcsölök. PMS, ami szintén nem fordult elő. Aggódom, és orvoshoz 3 hét múlva kaptam időpontot.

Mivel sok sok cikk, vélemény, tapasztalat szól az oltás eme hatásáról, ezért bátorkodtam itt kérdezni.

Igazból ez tart vissza a 3. oltástól is.

32 éves leszek idén, és mivel már benne vagyok a korban, félek, hogy bármilyen módon meddőség alakul ki. (Tudom, paranoia, de annyi ismerősöm küzd ezzel a problémával :( )

2021. nov. 19. 20:27
 14/16 Tabbouleh ***** válasza:
95%
Anyaam, de buta ez a kamu orvos
2021. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Jól megindokoltad és jól beszóltal. Jah nem, tipikus birka
2021. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én meg asztronauta vagyok, üdv!
2022. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!