Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 éves szűzként milyen...

19 éves szűzként milyen tamponnal kellene próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam az Ob. Procomfort Normállal, viszont nagyon fájt. Egy ideig eljutok vele, aztán egy nagyon égő fajdalmat érzek, és nem merem jobban nyomni. Lassú normál mozdulatokkal nem haladok sehová, erőszakosan meg nem merem. Ennyire szűk lehetek, vagy ez normális és csak én oarázom túl? Ez lenne a megfelelő méret a koromból kifolyólag, vagy próbálják Minit, mivel szűz vagyok? Valakinek vélemény az aplikátoros tamponokról?

2021. nov. 21. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Ha szűz vagy akkor minit használj..
2021. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is a legkisebb méretűt, minit. Esetleg betét az nem opció?
2021. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
8 éve betétet használok, ami nekem az erősebb napokon nagyon kellemetlen (rossz érzés, nem komfortos, sokszori cserélés mellett sem, illetve nyáron főként utálom) szakmámból adódólag fehér nadrágban kell lennem, ami plusz frusztrációt ad, azért szeretnék váltani.
2021. nov. 21. 20:01
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
Én nem javaslom szűzként a tampont. Nekem is rossz élmény volt, rendesen rá is paráztam. Egyszerűen nem megy az úgy fel, idegen érzés még, nem azért, mert extrém szűk vagy, hanem mert még nem volt ott semmi kb. És márpedig elég melyre kell tenni, különben csak ereszt, és nyom. Megértem, hogy váltani szertnél, én is utáltam a betétet. Ha ragaszkodsz hozzá, akkor ob mini, esetleg aplikátoros tampon, de ott a menstruációs bugyi, vékony betétek.
2021. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

A tampon mérete a vérzéstől függ, 12 éves szűz lány is használhat super tampont.

Először a minivel kezdj, de otthon próbálgasd, mert amikor legjobban megvan a legkönnyebb felhelyezni, viszont sokáig nem lesz elég. Van szűzhártyád, vagy csak félsz?

2021. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Lehet azzal van a probléma, hogy éppen csak kezdett megjönni, első nap, első 4-5 órájában vagyok.


Elméletben meg kell legyen a szűzhártyám, nem szakíthatta ki semmi. De egyébként szupermód félek is, ma próbalgattam legelőször, remegtem, hanyingerem is lett, illetve a végére már bizonytalan is lettem, ha ezt ilyen kemény fájdalomnak érzem, mi lesz velem a jövőben.

2021. nov. 21. 20:43
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
6-os Mi az, hogy elvileg? Az lett volna a minimum, hogy ezt tudod. A szűzhártya a hüvelybemenetnél van, egy mozdulat megnézni, tükörrel látható. Önkielégítést sem próbáltál még?
2021. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem mindenki azzal van elfoglalva, hogy magához nyúlkáljon vagy nézegesse magát a tükörben. ;) És nem, nem próbáltam, lehet saját hülyeségem, de nem saját magamtól szeretnék orgazmust. Az elvileg szót azért használtam, mivel szexelni nem szexeltem még, illetve lovagolni sem vagy ilyen sportokat nem végeztem amitől kiszakadhatna.
2021. nov. 21. 21:11
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Próbálj ku egy applikátorosat, sajnos az ob-t kivonták, a tampax meg elég szar ill az auchanos is

A natracare-t és a flo-t lehet pl még az emagon venni, azokat még nrm próbáltam

2021. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Amíg te nem tudod, hogy neked mi a jó, addig mással se lesz orgazmusod.
2021. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!