Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves vagyok 3 éve nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok 3 éve nincs senkim mit tegyek? Pedig próbálkozom tébyleg ismerkedek meg minden de ha felcsillan a remény is mindig vakvágányra fut .

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Már nagyon kivagyok
2019. okt. 9. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2019. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Találd ki, mi miatt fut vakvágányra, próbálj fejlődni és próbálkozz tovább.
2019. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

Ismerős, csak nekem pár hónapja volt az első barátnőm.. Én mégjobban ki vagyok, hidd el, 18 évnyi magány, folyamatos bántás, hiába próbálkozok mindenki utál..

Visszaírni meg csesznek, aki igen az meg finoman szolva NAGYON messze van pesttől.. Szóval megértem a lelki bajod, a magány tönkre tett engem is ennyi év alatt

18f

2019. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy rossz lányoknál probálkozol vagy lehet rosszul mármint lehet egyböl tudtodon kivül is a barát részbe rakod
2019. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!