Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális jelenség,...

Mennyire normális jelenség, hogy a vérzésem közepes erősségű, egyre gyengül, majd a végén fél napig nagyon erős, aztán egyik pillanatról a másikra megszűnik?

Figyelt kérdés

Szóval mikor már azt hiszem, hogy vége, mert pár napja alig van mennyiség, akkor hirtelen el kezd ömleni. Ez tart pár órán vagy max. egy napon keresztül, aztán egyszer csak (nem fokozatosan) megszűnik.

Múlt hónapban is ugyanez volt.



2021. nov. 25. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az átlagos, de nem utal semmiféle problémára. Csak kicsit szokatlan.
2021. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális.
2021. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtató. Köszönöm.
2021. nov. 25. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan,hogy első nap olyan gyenge közepes, második nap erős, harmadik nap gyenge alig, negyedik nap megint közepes, ötödik nap kevés.
2021. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok.Nekem is simán megszűnik amúgy, ötödik nap kevés, de mèg rózsaszínes pirosas picit barna, de ez normàlis keveredik a hüvelyvàladékkal és vége. Az elején egyàltalàn nem barnázok, egyből megjön normàlis színnel, az a gond, aki az elején nagyon barnázik, az sárgatest elégtelenség.
2021. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!