Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Középidő óta kitartó alhasi...

Középidő óta kitartó alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elgondolkoztam, volt e egyáltalán peteérésem, mert fura az egész szitu.

Szóval elvileg 15-én volt a középidőm. Elkezdtem érezni a szokásos has szúrást egyik oldalon, kb két napig éreztem és a székletem is lazább volt. Ezóta néha fura, menzesz -szerű görcseim vannak az alhasamba, amit szelek kísérnek és a székletem se állt vissza..

Mérem a hőm, nem ment feljebb, nekem ovu után olyan 36'9/37 szokott lenni, most 36'5 rendzseresen.

Lehetséges volna, hogy cisztám lett a két ciklus között és azt érzem? Gyanús, hogy pont a közepétől jöttek ezek a tünetek semmi bajom nem volt előtte. Párom velem él, semmi baja a hasának, ha vírus lenne rég átadtam volna.


Volt már itt hasonlóan valaki? Ma kértem nődokihoz időpontot azért biztos ami biztos.



2021. nov. 26. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Ha a nőgyógyász nem találja meg a tünet okát, akkor felmerül vakbélgyulladás gyanúja.
2021. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedved első válaszoló!

Ez már vagy egy hete tart, szerintem kizárt, hogy vakbélgyulladás lenne. A fájdalom nem olyan erős és nem jobb oldalt lokalizálódik. Lázam nincs, étvágyam van, hasmenésem, székrekedésem nincs.

2021. nov. 26. 11:55
 3/3 A kérdező kommentje:
De jogosan gondolhattál erre az alapján, hogy ovulációkor egyik oldalon éreztem csak szúrást (: nekem az mindig így van viszont
2021. nov. 26. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!