Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS Mi tortent velem???

SOS Mi tortent velem???

Figyelt kérdés
Sziasztok 19 eves lany vagyok, egy oraja keszultem furdeni mikor bele neztem a tukorbe es lattam hogy a bal mellem alul kicsit bevan horpadva azonnal megijedtem mert ismerem minek a tunete is lehet….egybol elkezdtem magam vizsgalni csomokat keresni de egyszeruen nem talaltam vagy csak en nem ertek hozza.. mit kene ereznem ?? Egy nagy csomot vagy kicsit? Kemenyet azt tudom… nagyon felek.. a hizasra is gondoltam..felszedtem nemreg 2 3 kilot es igy mellemre is ment egy kicsi .. fogalmam sincs mi tortenik.. kerlek adjatok valami tanacsot
2021. nov. 27. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem nyomta el valami? Tudod, mint mikor meglátszik a bőrödön a ruha varrása vagy gyűrődése még egy ideig, miután levetetted.
2021. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb harom fel negy fele vetettem le a melltartom azota nem volt rajta ,fogalmam sincs mennyi ideig maradhat ott a nyoma..
2021. nov. 27. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én nem értem, be van horpadva, de híztál, és lehet hogy attól? A kettő ellentétben áll, ha hízol akkor gömbölyűbb lesz.
2021. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld, hátha eltűnik. Ha pedig nem, akkor hétfőn hívd fel a dokit. De nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. És hogy csomót nem érzel, az nagyon jó jel.
2021. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha horpadást látsz, akkor nagyon gyorsan menj orvoshoz, egy rokonom ugyanezt vette észre, amikor daganatos lett. Így lett idejében megműtve és kezelve, meggyógyult. Ne várj!
2021. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van kèt horpadàs ,ha felemelem a karom,èvek óta.Azőta is többször voltam mammogràfiàn,nem is foglalkoztak vele,hàl istennek minden rendben .Olyan a mellem.Ne ijedj meg,amúgy hizàs miatt stiriàs lehet a bőr,ha úgy van àrnyèkban olyan mintha horpadt lenne.Fènynèl nèzd meg,ott jobban làtszik.Sajnos nekem is ez nagy fèlelmem,emiatt mindig nèzem a mellem,onnan tapasztaltam ki ezeket.
2021. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!