Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitseg! Vegyek be esemeny...

Segitseg! Vegyek be esemeny utanit? Nem emlekszem mi tortent este

Figyelt kérdés

Ugy volt hogy elmentunk buliba barátokkal tegnap este, es pont menstrualok (tegnap volt a 4.nap). Most keltem, es nem emlekszem semmire, az van meg utoljara hogy odaertumk. Lehet hogy leitattak vagy bepartidrogoztak? Szerintem lefekudt velem valaki szerintem, mert indulas elott felraktam egy tampont, es most nezem hogy mar nincs bennem. Vagy kivette valaki, vagy felcsuszott(lehet a szextol?)

Szerintetek menjek el esemeny utaniert? Mert az nagy hormonbomba, viszont még mindig jobb mintha nem vedekezett volna az illeto, es teherbe ejtene.

Kerem a negativ kommentelok kimeljenek, nagyon ketsegbe vagyok esve.



2018. aug. 15. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, vegyél.
2018. aug. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
vegyél.
2018. aug. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Menstruálsz. Dehogy vegyél... Az se biztos, hogy szex volt. Ne nevettesd már ki magadat.
2018. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Emberek, egy minden szempontból passzoló párnak ovuláció idején olyan 15-25% esélye van a terhességre. Ebben a sztoriban az se biztos, hogy volt szex, ráadásul a kérdező a ciklus 4. napján van. Annyira kevés az esély, én tuti nem cseszném szét közel fél évre a hormonjaimat egy esemény utánival. Ennyire azért nem könnyű teherbe esni...
2018. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, lehet, hogy te vetted ki a tampont. Továbbá érdemes lenne a barátaidtól infót kérni arra vonatkozóan, hogy mi történt tegnap, például ki vitt haza. Lazán elképzelhető, hogy szimplán bepiáltál és hazavittek a barátaid, és nem történt semmi.

Ha a kis nyomozás után is kétely van benned akkor eseményutáni mindenképpen kell, menstruációtól függetlenül. A háziorvosod is fel tudja írni, nem feltétlenül kell nőgyógyász hozzá.

2018. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

MEnj el orvoshoz, hogy mi a szitu és legközelebb ne idd le magad hullarészegségig.


Ennyi :)

2018. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elmentem nőgyógyászhoz, es azt mondta hogy szaradt sperma látható, es adott tabit.
2018. aug. 15. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Basszus ez de durva
2018. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez úgy kamu ahogy van. Ha menstruálsz akkor a nőgyógyászod hol találhatott száradt spermát? Ha meg nem volt benned tampon akkor gondolom megmosakodtál mielőtt orvoshoz mentél. Benned meg hol száradjon meg a sperma amikor a vérzés is kifolyik?
2020. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!