Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mert ég es viszket a női...

Mert ég es viszket a női nemiszervem kivül?

Figyelt kérdés
Pár napja eszrevettem hogy fojamatosam viszket es ég is. A combom töve piros pntok jelentek meg. Tudom orvoshoz kell meni de igy hétvégén nem szeretnék holnap elmegyek a kórházba meg nezteni addig is valakinek valamilyen őtlete nincs. Nagyon kellemetlen érzés. Egyfojtában viszket. Probaltam már ugy hogy minden pisilés utan megmosom de hat igy se mult el.
2021. nov. 28. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez gombától a bakteriális fertőzésig minden lehet. Mondjuk a piros kiütések kicsit aggasztóan hangzanak. Minél előbb menj orvoshoz, mert ezt így nem lehet megmondani. Esetleg próbáld meg a Canesten krémet, ha segít, akkor nagy valószínűséggel gomba.
2021. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mivel mosod meg? Nem lehet, hogy az a probléma, hogy tusfürdővel mosod ott, ahol nem kéne?
2021. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!