Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Negatív terhességi teszt, 11...

Negatív terhességi teszt, 11 nap késés?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nem tervezek babát. A párommal minden alkalommal óvszert használunk, nincs kivétel, nem játszadozunk, odafigyelünk, stb. Most vagyok a ciklusom 46. napján a Flo szerint. 11 napja késik. A ciklusaim általában 32 naposak, előfordulnak azonban 3-4 napos késések amik ugye normálisak.

Azonban ebben a hónapban már 11 napja késik és kezdek parázni. Vettem egy terhességi tesztet 3 napja, és negatív. Ma azt terveztem hogy veszek még 1-et. Azt olvastam hogy ilyenkor már nem számít hogy a nap melyik időszakában csinálom meg, ha terhes vagyok pozitív lesz.

A napokban tényleg nagyon vártam már a menstruációmat, mert fájdogál a mellbimbóm és kicsi görcsöket is érzek az alhasamban de semmi. Mikor a menstruációmhoz közeledek, általában egyre kevesebb a fehér váladékozás, ám most teljesen normális fehér folyásom van, olyan mintha nem is akarna megjönni és kikészít.

Ovulációm volt, a szokásos nyúlós váladék alapján tudom.

Nem érzem magam terhesnek, nem vagyok rosszul, nem fáj a fejem, csak nagyon idegesít.

A nőgyógyászon is gondolkodom már, csak sajnos az elkövetkező 3 napon nincs esélyem elmenni mert valószínűleg zárva lesz a rendelő. Ha megcsinálom a mai tesztet, hihetek 2 negatív tesztnek? Kb 1000 forintos teszt, nem a legolcsóbb de nem is a legjobb. Tippek mihez kezdjek?

Stresszes voltam nagyon az utóbbi időben, és ebben az időszakban fordult már elő 6-7 napos késés, de nem 11... Nagyon aggaszt.



2021. nov. 28. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Kaptál oltást?

Sok nőnek bezavart még hónapokkal később is

2021. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen. Júliusban Johnsont.
2021. nov. 28. 14:35
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Én még júniusban pfizert és most egy teljes hónap kimaradt.

Hívtam a nőgyógyászom, egyből azt mondta hogy az az oka.

2021. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2021. nov. 28. 14:47
 5/14 A kérdező kommentje:
Vettem ma is egy tesztet. Negatív.
2021. nov. 28. 19:50
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Semmit nem kell tenned! 11 nap késés mellett, negatív teszttel nem vagy terhes, ha körültekintően védekeztek. Akár egy teljes ciklus kimaradása is normális.

Leírtad, 6-7 napot rendszeresen késik, tehát ez a normál ciklusod. Ehhez képest ez plusz pár nap. A helyedben nőgyógyászhoz azért mennék, mert eleve nagyon hosszúak a ciklusaid, inkább egy endokrinológiai kivizsgálás lenne ésszerű.

2021. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Lehet en fogalmaztam rosszul, a ciklusaim 32 és 36 naposak általában. Így értettem, hogy 32 nap + 3,4 nap változó mindig. S így jön ki a 36.

De köszönöm, kicsit megnyugodtam, de azért nagyon bosszant.

2021. nov. 28. 23:45
 8/14 anonim válasza:

Szia!

Én ugyanebben szenvedek már, 9 napja késik, de nekem a Flo szerint a 47. napján tartok a ciklusomnak. Ugyanazokat a panaszokat tudom elmondani, mint te csak nekem már inkább vizesebb folyásom van, ami általában a menstruációm előtt szokott megjelenni. 3 tesztet csináltam eddig és holnap reggel fogom a negyediket egy drágább teszttel. Nem tervezek babát, ugyhogy nagyon félek mi lesz. Veled mi újság most?

2021. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát 2 negatív teszt, de még mindig parázok. Fáj a mellbimbóm, normális fehér folyásom van. Nekem mensi előtt általában nincs folyás, ezért ez is idegesít.

Nem tudom már mit csináljak, lehet el fogok menni nőgyógyászhoz ha sokáig nem jön meg még.

2021. nov. 29. 20:05
 10/14 anonim válasza:
Szerintem nem lesz gáz. Ahogy te is írtad stresszeltél, valószínű ez áll a háttérben. De majd harom nap múlva ismételd meg a tesztelést egy drágábbal. Szurkolok neked, írd meg, hogy mi lett!!!
2021. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!