Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kérjek még a vérvételben?

Mit kérjek még a vérvételben?

Figyelt kérdés

Megyek covid ellenanyag vizsgálatra, és úgy gondoltam, hogy egyúttal nézetnék hormonokat is, mert abbahagytam a fogamzásgátlót és még mindig van pici tejcsorgásom, illetve barnázok egy-két nap kihagyással folyamatosan.

Nézetnék prolaktint, bár az múltkor sem volt sok, de ami jobban érdekel, az a progeszteron. Ehhez, hogy normális képet adjon mit kell még nézetnem? Tesztoszteront is?

24/L


2021. nov. 29. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csináltass egy normál labort házi orvossal!


A covid ellenanyagra fizetni is kell, ami pénzkidobás minden értelemben.

2021. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, voltam már tavasszal ilyen vérvételen.
2021. nov. 29. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarok senkit sem megbántani, de van pénzük az embereknek, ilyen hülyeségre, amit ellenanyag tesztnek neveznek. Most komolyan az érdekel valakit, hogy ki mennyire védett? Kicsit, közepesen, vagy nagyon? Természetesen mindenki pénze a sajátja, de engem hót nem érdekel mennyire vagyok védett, amikor ugyanúgy elkaphat bármi, ha kicsit, ha nagyon védett vagyok. Olyan, mint a koton! Tudod nincs 100%os védelem. És nem is lesz. Ostobaság. Ha beleestél egy nyavalyába és a szervezeted reagált rá, beteg lettél, arra a szervezet emlékezni fog. Ez így működik bármilyen hihetetlen. Ezért felelnek a memória sejtek. A memória sejteket meg nem érdekli, hogy mennyire vagy védett vagy mennyire nem, lépni fog. Ezért lesz az, hogyha beleestél ebbe egyszer, akkor a szervezeted nem lesz beteg annyira. Egy kis gyerek is azért beteg sokszor, mert nincs meg a védettsége, nincs meg a szervezet ellenálló képessége. Innentől bárki bármilyen tudományos ellenanyaggal teszttel jöhet, a biológiát meghazudtolni nem fogja tudni.
2021. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kivancsisagbol csinalom, hanem azert, hogy legyen vedettsegi kartyam.
2021. nov. 29. 13:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beoltva, hanem atestem a betegsegen (amibol semmit nem erzekeltem), igy csak 4 honapig volt kartyam.
2021. nov. 29. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
És ugyan mit érsz egy plasztik kártyával? Komolyan ettől lesz jobb az életed, vagy bármi? Ne viccelj. Én sem vagyok beoltva, elvileg át is estem ezen az egészen, bár a járványügyi szakember sem tudta megmondani, hogy hogy kell helyesen mintát venni, így lehet nem is estem át semmin, csak egy véletlen rossz teszt eredménye lett. Volt fél évig kártyám. Őszinte legyek? Sosem használtam. Most is itt van a tárcámban, ismerőseim simán megmondták, hogy egy csomó helyen csak a kártyát nézik pl a dátumot nem is. Köztük is van olyan, akinek pl rég lejárt, de simán elment olyan helyre, ahol kellett a kártya.
2021. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!