Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 eves vagyok a menstruáciom...

19 eves vagyok a menstruáciom ciklusa nagyon változó. Most 10 napot késik és a Flo szerint 48 napnal jarok. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Végeztem terhességi tesztet vagy 4-et és még mindig késik. Nem tervezek babát, a mellem fájt, de már nem fáj, illetve vizes folyásom van már 2 napja. Stressz ért az elmúlt egy hónapban, mert apukam beteg.

Valaki tud tanácsot adni, hogy mi lehet a baj? Köszönöm előre is a választ.


2021. nov. 30. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felborultak a hormonjaid. Van ilyen
2021. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a stressz okozhat késést. ha gyakori hogy csúszik a mensi, érdemes lehet beszélni nőgyógyásszal is.
2021. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap reggel tervezek újra tesztelni.
2021. nov. 30. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Stressz lesz az oka valószínűleg, jobbulast apukadnak!
2021. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Stressz az oka. Így hogy raparazol és zavar hogy továbbra se jött meg. Nyugodj le, nézz filmeket, olvass vegyél forró fürdőt és ne gondolj erre, tereld el a gondolataidat amennyire csak tudod!
2021. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10 napot kesik, tehat a ciklusod alapbol 38 napos? Ha jol ertem.

Nyilvan a stressz is kozrejatszik, de ennyire hosszu ciklus nem tul jo, illetve ha egyebkent is vannak gondok vele, egy kivizsgalas nem art.

2021. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tegnap csinaltam a negyedig tesztet, ami negativ lett, ket ora mulva is ugyanez volt az eredmeny ugyanazon a teszten, viszont reggel amikor ki akartam dobni, megneztem es volt rajta egy nagyon halvany fuggoleges vonal is. Ez mit jelenthet? Illetve tegnap este pirosas barnazasom volt, menstruacios alhasi fajdalommal, ma reggel csak barna folyas jelentkezett. 13-an megyek nogyogyaszhoz.

Valaki tud segiteni, hogy ez most mi lehet? Hogy meg fog jonni?

2021. dec. 1. 08:09
 8/9 anonim ***** válasza:

jól értem, 24 órával később láttál rajta egy 2. csíkot? az érvénytelen, általában 5percig kell leolvasni az eredményt, az a valós.


lehet hogy megjönni készül, azért pecsételsz. nekem sem volt egy jóideig ilyen, mostmár van, 2 napot pecsételő vérzésem (barnás) van mielőtt megjön

2021. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, ma delutan meg jott!
2021. dec. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!