Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel óta tartó, változó...

Reggel óta tartó, változó intenzitású menstruációs görcs szerű fájdalom, plusz enyhe derékfájás a 38 héten. Lehet hogy ez már a szülés kezdete?

Figyelt kérdés
Eddig is voltak jósolóim meg sokat keményedett a hasam, de az mintha más érzés volt. Ez most valami új. Nem nagyon fájdalmas, de elég kellemetlen.
2018. júl. 22. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Hát amikor én szultem akkor azért biztos vtam benne, de én is pont ilyen kétségek közt vtam előtte. ;)


Szóval.. Ami szerintem van az az, hogy lassan itt az ido. Nekem tok jól kinyitott így a mehszajam (mint kiderult ezekkel a kis mensi szerű fájós napokkal 4ujjnyi lett mire tényleg szültem és ez jó, azért mert csak 4ora volt az egész szulesem.)



Figyeld h van-e rendszer benne. (nekem eleinte nem volt, de aztán időben is beall 12 percesre pár óra alatt és szépen egyértelművé vált a nyakdugo tavozasaval, h jaa szülök és akkor mentünk a kórházba be)


Ami fontos, pihenj és a babát figyeld. Mozogjon, de ezt gondolom figyeled.


Lehet akár két heted de az is lehet 2orad van, de nyilván tok okes lenne bmelyik is.


Könnyű szülést! :)

2018. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az érzést, amit leírsz azonosítottam jóslófájásként. Nekem 36. héten kezdődött (előtte is görcsölgettem végig, de ez más volt, ahogy írod) és a 38. hétre lett belőle gyerek. Ami érdekes hogy egyáltalán nem nyíltam tőle. A vajúdás pedig megint más volt.
2018. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt éreztem, ugyanúgy a 38. héten. Annyira enyhe volt, hogy biztos voltam benne, hogy ez nem szülés, ehhez képest 10 óra múlva már babáztam.

Ami segít eldönteni, hogy jósló vagy éles fájdalomról van-e szó, az a forró fürdő/zuhany. Anno nekem is ezt tanácsolta a szülésznőm és azonnal be is váltott brutális vajúdó fájdalommá. Szerintem próbáld ki.

2018. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, rendszertelen fájásokkal, amik kellemetlenek de még kibírhatóak. Zuhanyoztam, mert állítólag ha jósló akkor elmúlik, ha igazi fájás akkor erősödik és rendszereződik. Mondanom sem kell semmi sem történt, nem múlt el, de nem is rendszereződött. 20 perc, 30 perc, 12 perc, 45 perc, ilyenek voltak este 6 tól éjfélig. Éjfél után nem sokkal kezdett már elég fájdalmas lenni, ekkor már tudtam, hogy itt szülés lesz, kezdtem mérni a fájásokat, 7-7-7-10-6-6-8-7 össze visza jöttek, 3kor újra zuhany, semmi változás. 5kor bementünk a kórházba, de még ekkor sem voltak rendszeresek, megvizsgáltak 2 ujjnyi voltam. 7kor elfolyt a víz, 7.40kor 4 ujjnyi, szülőszoba, 2 nyomás és 8.20kor meg is született a kislányom.
2018. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Közben zuhanyoztam egyet, amitől el sem múlt, de erősebb sem lett.

Szóval most várunk, hogy mi lesz. Azért is necces kicsit a helyzet, mert kint vagyunk egy tanyán az isten háta mögött nyaralás címszó alatt. De autó van, ha menni kell majd bepattanunk...

Kíváncsi vagyok mit hoz az éjszaka.

Köszi mégegyszer a válaszokat.

2018. júl. 22. 20:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy mi lett veletek!addig is kitartást
2018. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Naaa? Majd írj! :)
2018. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Még egyben.

Az éjszaka nagyon kemény volt, de aztán elaludtam egyszer csak és reggelre teljesen elmúlt.

Úgyhogy vaklárma. Bár azóta néha olyan érzésem van, mintha a fejével nyomná szét a hüvelyem belülről...

2018. júl. 24. 08:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Azóta megint eltelt pár nap... Hogy vagytok?
2018. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Közben összeszedtem valami hasmenős-hányós vírust. Tegnap már jobban voltam, kaptam folyadék meg ásványi só pótlást és kiengedtek. Mára azonban brutálisan bedagadt a kezem, bokám, arcom, úgyhogy már nincs sok hátra...
2018. júl. 29. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!