Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi folyás, mitől lehet?

Hüvelyi folyás, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mióta megjöt az első menstruációm van egy hüvelyi folyásom. Fehéres-sárgás színű, nincs szaga, nem érzek fájdalmat, krémes állagú, olykor nyúlós.


Voltam már orvosnál, többször is. Nincs összefüggés a folyás és a ciklusom között. Történtek vizsgálatok, kenetvétel, de egyik sem mutatott ki semmit. Nincs fertőzésre utaló jel a vizsgálatok szerint. Az orvos szerint minden normális, szépek a belső szerveim. Mivel okot nem találtak a folyásra azt mondták ez normális, bővebb a hüvelyi folyásom.


Én úgy érzem nem normális, elég sok van. Tisztasági betét nélkül nem is tudok már meglenni. Kipróbáltam már mindenféle kúpot de semmi sem használt.

Nem tudom mitől lehet, de nagyon kellemetlen.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. dec. 3. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig normális, valakinek több van valakinek meg szinte nincs.
2021. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinek van folyasa, kinek kevesebb, kinek tobb, ezellen sajnos nem lehet mit tenni. Ezert is talaltak fel a tisztasagit.


Ha elvileg minden rendben van, akkor minek vegzalod magad kupokkal?

Segiteni nem fog, de ha nincs bajod es ugy hasznalod, felborul a ph, aztan jo kis fertozeseket csinalsz magadnak.

2021. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Minek használsz kupokat, ártani akarsz magadnak,ami normális?!Viszont többször megmoshatod,ha ennyire zavar.
2021. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dzs2004 válasza:

Velem is ez van, kb 4 - 5 éve. Megszenvedtem vele. Egyik nőgyógyászhoz vittek a másikhoz a szüleim. Nem tudom mennyire lehet természetes egy adott dolog, ha már korlátoz az életedben és kellemetlenségeket okoz folyton folyvást. Én még reménykedek, hogy amit az új orvosom felírt kúpot hatásos lesz.

18L

2022. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!