Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugy nem fogok átázni ha...

Ugy nem fogok átázni ha reggel berakok egy erős vérzés elleni naturella betétet és 6-7 órám lesz és suli után veszem ki? Ki fogom bírni? Vagy Alwayst?

Figyelt kérdés

holnap lesz a 2. nap az első menstruációmnak.


14,5/L


2010. szept. 5. 19:55
 1/8 A kérdező kommentje:
*erős vérzés esetén
2010. szept. 5. 19:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem lesz elég, kb. 3-4 óra múlva meg fog telni.
2010. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vérzés? Hát soha senki nem fogja megmondani neked, hogy mennyit bír majd ki. Ezt mindenki magának tapasztalja ki. Nekem az elején volt, hogy fél órát se bírt ki, nemhogy 6-7 órát szóval... Második nap amúgy sem szokott kibírni annyit.

Vigyél tartalék betéteket.

2010. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az erősségtől függ, de így látatlanba nem fog kibírni, sztem 3 óra után cseréld le. meg az úgy egészségesebb is!
2010. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

akárhova mész, mindig legyen nálad 5-6 darab betét az első három-négy napban.

beteszed egy nejlonba, azt a táskádba, nem látja senki. a tatyódat vagy kiviszed a mosdóba, vagy vécére menet, amikor senki nem néz oda, begyűröd a betétet a farzsebedbe :)

inkább arra ügylej, hogy vécézés előtt is moss kezet, és ne nagyon tapizd össze a vécékilincset (lehetőleg minél tisztább kézzel cserélj). miután cseréltél, a használt betétet nem szabad a vécében lehúzni. vécépapírba csomagold be, tedd bele a fóliába, és dobd ki a szemetesbe.

2010. szept. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Még ha kibírná olyan sokáig, akkor sem egészséges, és ráadásul 6-7 óra alatt már kellemetlen szaga lehet a bacik miatt.


Mindenképpen cserélj a suliban legalább egyszer, és ha hazamész mosakodj meg odalent.


Amikor sulis voltam, varrtam magamnak egy pénztárcához hasonló, icipici tatyót, amiben elfért egy betét. Amikor vécére mentem, ezt vittem magammal. Vagy zsebre tettem, vagy csak úgy kivittem. Nem tűnt fel senkinek, hogy betét van nálam. :P


Már rég átálltam tamponra, nem ismerem a mostani betéteket, a naturellát sem, de az Always igen jó márka, abban bízhatsz!

2010. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De, szinte biztos, hogy átázol. Ráadásul, ahogy az előttem való kommentben is olvashatod, ilyen sokáig nem egészséges bent hagyni, és kellemetlen szaga is lesz ennyi idő után. Mindenképpen tegyél egy párat a táskádba, és reggel indulás előtt egyet a zsebedbe. Minden szünetben menj WC-re, és ha nincs is megtelve a 3. óra után feltétlenül cseréld ki! Maximum addig maradhat bent! Figyelj ezekre mindig oda. Használhatsz intim törlőkendőt, akkor elkerülheted a kellemetlen szagokat, illetve frissebbnek és tisztábbnak érezheted magad. A legjobb betét márka az az alwais. Az a legmegbízhatóbb. Én csak azt használok. Meg ugye tampont...de azt most neked sztem még nem kell kipróbálnod. Először tapasztald ki a betétet, aztán majd ráérsz a tamponra, ha egyáltalán szeretnél majd azt használni. Annyit esetleg még megtehetsz, ha nincs tesid, nem mész orvoshoz..tehát nem lát senki gatya nélkül, akkor vegyél fel 2 bugyit. Egyikbe beleteszed ugye a betétet, és veszel rá még egy bugyit. Én így éjjel szoktam lenni, így nem csúszkál a betét, kisebb az esélye, hogy átázol. Ugyanis az átázások nagy része nem abból adódik, hogy a betét teljesen megtelt, hanem, hogy csúszkál. Ha szükséged van még pár tanácsra, nyugodtan írj!:) Remélem tudtam segíteni:P 17L
2010. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekem először alig akart valahogy megtelni,de ki kellet cserélnem egy bizonyos idő után,már csak a szagok és a bacik elszaporodása miatt is.
2011. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!