Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok, ma...

21 hetes kismama vagyok, ma reggel óta nagyon furcsán fáj a derekam, főleg bal oldalon, meg néha kicsit elöl a hasam is. Vérzés egyelőre nincs, baba mocorog (remélem így is marad). Érzett már vki hasonlót, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes orvoshoz menni, ügyeletet kell ilyenkor keresni? Olyan bunkók szoktak lenni sajnos, de a dokimhoz csak hetek múlva kell mennem. Ha próbálok pihenni (amennyit egy 1 éves mellett lehet...), és holnapig meglátom mi lesz, az mennyire okos dolog?
2011. okt. 29. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én igaz, hogy még csak 17 hetes vagyok, de nekem is van egy 16 hós gyerkőcöm, és Nekem sem mennek olyan simán a dolgok, mint amikor Ővele voltam terhes.Nekem is többször fáj a pocakom, a derekam begörcsöl, és akkor kisugárzik előre.Ilyenkor egy picit lepihenek, beveszek eg nos-pa-t, és elmúlik.Dokim javaslatára teszem ezt, megerőltetőbb a gyerek után futkározni, és ennek a hatásnak a méh is ki van téve...sajna:)

Én vérzetem is 3-szor is, de nem olyan erős vérzés volt, csak olyan 50Ft-os nagyságú, a tisztaságin, ami attól volt, amikor elaludt kisfiam, és emeltem be a kiságyába...A méhszájnál megpattan egy hajszálér, ez okozza.Aztán orvosom mondta, ez töbsször is előfordulhat, és úgy is lett.

Szóval, annyira nem parázok, már én is érzem mocorogni, és addig nincsen baj.A derékfájás, meg visszajön majd később is, ez 100%.

Kitartást, de ha nem nyugszol meg, akkor inkább keresd fel a dokidat, és megnyugtat, biztos vagyok benne:)

2011. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!