Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a cickafarkfű tea helyes...

Mi a cickafarkfű tea helyes fogyasztása?

Figyelt kérdés

Már próbáltam azzal az indokkal,hogy hamarabb jöjjön meg és ne görcsöljek annyira és ezt ugy csináltam,hogy mensi előtt 3-4 nappal el kezdtem inni. Most azzal az indokkal kezdeném újra,hogy be álljon a mensim.

Az lenne a kérdésem,hogy egész hónapban innom kéne minden nap vagy csak mensi előtt? (Utána néztem és sehol nem írták hogy mi a helyes fogyasztása)



2021. dec. 5. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem hat...
2021. dec. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Igen, egy tea biztos hatással lesz az egész hormonháztartásodra.
2021. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.Ki mondja hogy nem hat? Miért ne hatna?

2.Igen képzeld el hogy rengeteg gyógynövény te van ami hatással van az egész szervezetedre. Miért olyan nehéz elhinni hogy nem csak mérgező vagy pszichoaktív növények vannak?


Kérdező: Bocsi nem tudom hogy mi lehetne a helyes fogyasztása. Megnéztem én is. Amúgy fiú vagyok, nem is tudhatom hogy hogyan hat, viszont azt igen, hogy nekem rengeteg tünetem, gyulladásom, fertőzésem, gyógyszermentesen megszűnt átlag. idő előtt. Egy reggel arra keltem hogy majd kikaparom a jobb szemem, annyira égett és fájt, utána bekentem kamillás-dióleveles forrázattal, 2-3 szor, és maradéktalanul megszűnt rá pár órára... A kamilla belsőlegesen, ugyan a jobb szememről levitte az árpát, még a fájdalmak előtt.

2022. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!