Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használtok (krém stb.) ha...

Mit használtok (krém stb.) ha együttlétnél kidörzsölődik ott lent?

Figyelt kérdés

Bepanthen jó lehet rá? Tud valaki tippet adni?

Köszi!



2021. dec. 6. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha volt eszed arra, legyen erre is.
2021. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Velem is ritkán megesik, hogy az óvszer kicsit kidörzsöli. Én nem szoktam rá használni semmit, nálam egy nap alatt szinte elmúlik, de Bepanthent nyugodtan használhatsz rá. Ha óvszert használtok, próbáljatok ki többfélét, nálam is volt, hogy valamelyik fajta irritált, lecseréltük, és nem is volt több probléma utána.
2021. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Belülre nem jó a Bepanthene, elmúlik magától. Ne heveskedjetek ennyire! Használjatok síkosítót legközelebb, illetve több előjáték.
2021. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
óvszerrel kell síkosítót is mindig használni, amikor szex poziciót váltotok kensz kicsit hüvelybejáratod köré,és akkor nem dörzsöl ki. aloe verás síkosítók is jók , de ajánlok olyat ami nekem legjobban bevált és nagyon jó árban van az 1 literes belölle, ráadásul popóba is használható,nem csak hüvelyi szexhez. vegán és 7 féle olyan természetes anyagot tartalmaz ami segíti a bőr regenerálódását kidörzsölésre : [link]
2021. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!