Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami fertőzés? Vagy...

Lehet valami fertőzés? Vagy csak simán kidörzsölődött a bőr?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy kb 3 napja úgy keltem hogy ott lent kicsit piros volt és a bugyi kellemetlen érzést csinált. Kenem Neogranormonnal és mintha kicsit megnyugtatná a bőrt. Viszont nem tudom hogy a bugyi dörzsölte ki vagy valami fertőzés, gomba vagy ilyesmi lehet. Bár ezt kizártnak tartom. De kíváncsi lennék a ti véleményetekre. Köszönöm az értelmes válaszadóknak. :)
2020. máj. 2. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

3 hónapja?!

De ott lent mi? A szeméremajkak? Külső, belső? Vagy a bugyi vonala alatt?

A neogranormon sebre, sérülésre van, hámosít, nem nyugtat. Ha azt feltételezed 3 hónapja, hogy a bugyi miatt lehet, pl azóta lecserélted e, lazábbra, nagyobbra, más fazonra, pamutra? Ha igen, és nem múlt el, akkor marad a többi opció.

Általában a fertőzés okoz pirosodást, viszketést! Egy sima nyilvános wc, étteremben stb használata után is elkaphatsz bármit. Ezen nincs szégyellnivaló, viszont halogatni se szabad, meg öndiagnózist felállítani se.

2020. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszönöm a válaszod! 3 NAPot írtam. :)
2020. máj. 3. 08:41
 3/5 A kérdező kommentje:
És a szeméremajkak körül, kívül. Ebben a pár napban csak nagyobb bugyikat hordtam.
2020. máj. 3. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, félreolvastam 🤫🤦‍♀️


Nos, akkor a kérdés, hogy nem szőrtelenítés vagy valamilyen új tusfürdő, szappan, mosószer, esetleg betét miatt van e? Esetleg jobb, hogy nem szorosabb bugyit hordasz?

Nincsen abnormális váladék, rossz szag? Ezek azért a legtöbb fertőzés (gomba, baci) velejárója. Ha nem múlik, inkább irány egy doki.

2020. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen abnormális váladék. Viszont nemrég borotválkoztam, elképzelhető hogy kicsit megsértette? :/ A nagyobb bugyi kényelmesebbnek tunik.:)
2020. máj. 3. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!