Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nő akar gyermeket?...

Minden nő akar gyermeket? Milyen nő az, aki a lelke mélyén sem akar gyereket? Létezik egyálétalán iylen? Vagy csak azt mondják, de mégsem? Miért van ez? Milyen ok lehet az, amiért egy nő ne akarna gyermeket?

Figyelt kérdés
18/L
2010. szept. 6. 01:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Gyakorlatilag erről szól a szerelem-szex kategória.Semmitől nem félnek jobban,mint a gyerektől.

Egyébként a magam részéről,csak úgy engedélyezném a szülést törvényileg,ha a pár mindkét fele egy bizonyos anyagi szint fölött él és bizonyítani is tudja a keresetét.

Bár ez a probléma inkább 50-100 év múlva lesz aktuális.

2010. szept. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem akarok, a lelkem mélyén se. próbáltam már mélyen belegondolni, hogy van valaki akit igazán szeretek (ezt még el tudom képzelni, pedig a párkapcsolatokért sem rajongok annyira..), és vele úgy döntünk hogy gyerek.. de nem. inkább otthagynám, ha ezen múlna.

az hogy mi az oka, 1, nincs időm egy gyerekre, 2, nincs bennem ennyi felelősségérzet sem, hogy valaki másról kelljen gondoskodnom x éven keresztül, nem is akarok senkiről gondoskodni 3, a terhesség az egyik fóbiám, undorodom a gondolatától is hogy valami ott növekedjen bennem 9 hónapon keresztül, ha terhes nőt látok már akkor is rosszul leszek 4, a kisgyerek kifejezetten irritálnak ha 1 óránál tovább kell velük foglalkoznom (van egy 5 éves öcsém pl, szeretem meg minden de inkább távolról..)

Remélem valamennyire kielégítő volt a válasz.. Ja, most biztos én vagyok a gonosz génhibás, önző nőszemély, de nemigazán érdekel. Ettől még nem leszek rossz ember szerintem.

2010. szept. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert miért kellene amúgy hogy minden nőnek az legyen az álma hogy gyereket szülhessen??Én sem akarok gyereket.Nem tudnám feladni az eddigi életem.Nem érzem magam ezért betegnek.Csak kicsit fura hogy mindenki azt hiszi hogy egy nőt ennyi kielégít hogy szül egy gyereket az jól van.És aki ennek az ellentétét teszi azt már egyből valami fura szerzetnek hiszik.Pedig nem kell!!Teljes életet élek,van egy szerető párom, nagyon jó volt a gyerekkorom is.
2010. szept. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Második!

Akkor gondolom az Alien,sem a kedvenc filmed?:)

2010. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
azt nem nagyon láttam, csak a könyvet olvastam :d de amúgy azzal nincs bajom, csak az igazi terhes nőket nem bírom, az ilyen alieneseket igen :')
2010. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:D
2010. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
05:53-as!Gondolom még nem vagy 20 éves se,vagy csak éppen elhagytad már,azért gondolkodsz így.Majd 10-15 év múlva ha ujra felteszik ezt a kérdést itt,kiváncsi leszek hány gyereked lesz.A kérdezőnek meg üzenem hogy a kérdést inkább a 30-as nőkhöz kellett volna célozni,mert ott esedékesebb már a szülés és azok jobban meg tudják mondani miért nem,mint egy tizenéves aki még a fénykorát éli.
2010. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem, nem azért írtam ezt mert mittudom én ki akarom élni magam meg ilyenek, egyszerűen nem és kész. de 10-15 év múlva szívesen válaszolok majd ide hogy van-e gyerekem vagy nincs (:
2010. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szia, kedves kérdező! Többnyire anyagi okokból, illetve van, aki tényleg nem alkalmas rá - lásd az én khm... elődeim, ha rajtam múlott volna, én meg se születek. Én a nagyszüleim nyakára lettem oda dobva, akik nem tudtak elindítani az életbe, és 27 évesen még mindig a nyakukon vagyok, pont azért, mert nőként jóval kevesebbet érek, és tudok, mint egy férfi - és ezt rendre a szemembe is vágják. És sajnos, vagy sem, de igazuk avn. Én nem hiszek ebben a femináci borzalomban, ami manapság terjed kis hazánkban, mert látom magamon, hogy mennyire nem képes a nő ugyanarra, amire a férfi. Arról nem is beszélve, hogy sokszor pont, hogy a férfiak irtóznak jobban a gyerektől, azért meg minek a gyerek, hogy utána a nőt elhagyja a férfi, mert neki nem kell az a "visítozó, nyálas kis dög", hogy idézzek egy pár gyerkőcöket illető jelzőt. Én tudom, hogy szeretnék gyereket, de! Azt is ,hogy ez az álom csak álom marad, vagy max. nevelhetem egyedül, mert mai tendencia szerint ez a módi. Aztán meg jöhet a sírás, hogy jaj, öregszik a társadalom, nincsenek nyugdíjak.
2021. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!