Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 1 nő orvos nélkül szüli...

Ha 1 nő orvos nélkül szüli gyermekét, mint pl hallani híradóban h a bokorban hagyta miután megszülte, hogyan vágta el a köldökzsinórt? Vagy nemkell elvágni ha kijön a méhlepény is? És a méhlepény mennyi idő után jön ki? Férfi vok.

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
én pl a második szülésnél magam vágtam el a köldökzsinórt, mert felajánlott a doki. E kell vágni, akkor, amikor már kint van a méhlepény is és már nem pulzál a köldökzsinór. A méhlepény pár perccel a baba után érkezik. El kell szorítani valamivel a babához közel eső köldökzsinór részt, bokor alatt mondjuk megcsomózni, amúgy van erre külön csipesz és közel az elszorításhoz elvágni. Nehéz, mert masszív dolog, én is meglepődtem, azt hittem, könnyebb elvágni.
2011. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 10. 07:50
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Te nem vagy fiú, azokat ez nem foglalkoztatja. Ha ezt akarod tenni, mint amit leírtál, menj be a kórházba és szüld meg ott, és add örökbe.
2011. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!