Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hólyagom pisilés...

Miért fáj a hólyagom pisilés után?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok erre semmit. Ez lehet sima felfázás? Csak pisilés után fáj, közben egyáltalán nem. Nagyon aggódom, már kaptam antibiotikumot, de félek, hogy mi ez...

2021. dec. 8. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezd meg a háziorvosodat, azért fizeted.
2021. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is mindig utána fájt mikor hólyaghurutom volt. Lehet nem volt elég jó az antibiotikum, vagy nem tartott elèg ideig a kezelés. Vissza kell menni a dokihoz, ír majd másikat.
2021. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el szedni, csak kíváncsi voltam, mi ez, mert sajnos most nem vagyok a városban, ahol a dokim van és csak telefonon keresztül beszéltem vele. Köszönöm, kicsit megnyugtattál 2.!
2021. dec. 8. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt kb egy hete.

Pisilés után szúró érzés.

Az tudtam, hogy van vesekövem. Régebben uh-n voltam, mert begörcsöltem.

Most meg rengeteg teát megittam, és rettentően kellett már wcre mennem. Kilökődött egy bazi nagy kő. Azóta nincs bajom.

2021. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!