Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kedvenc mellem nagyobb -...

A kedvenc mellem nagyobb - van összefüggés?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés. De épp várok valamire, el kell ütni az időt :)


Az egyik mellemet valamiért jobban szeretem, mint a másikat. Azt gyakrabban is szoktam "matatni", csekkolni unalmamban, mint a másikat.


Most a tükörben látom, hogy az kicsit (nem látványosan, de nekem feltűnt) nagyobb és formásabb. A nem domináns karom oldalán van, ha ez számít.


Lehet a plusz stimuláció az oka, vagy csak véletlen egybeesés?


(Nem, nem azért a kedvencem, mert nagyobb :D )


2021. dec. 8. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

De jó kérdés :D Annyira el kell nekünk, nőknek minden baromságot nyomni magunkban, de bahha meg, léteznek ezek a dolgok! Imádom a kérdést, olyan formabontó, qrva jó. :)


De amúgy szerintem igen, azért a kedvenced, mert nagyobb. Mert fejlettebb, mert jobban reagál az ingerekre, meg ilyesmik. Én erre tudok gondolni.


Én balkezes vagyok és a bal cicimet jobban szeretem, mint a másikat. És a bal egy kicsit nagyobb is, mint a jobb. A bimbó is nagyobb és laposabb rajta. Meg jobban lehet tekergetni, hisz mindig tekergetve van, ha háton fekve filmezek. :)


Szoktam azzal szórakoztatni a barátomat, hogy ezt előadom neki, aztán hozzáteszem, hogy venni fogok egy pont jó melltartót meg egy eggyel nagyobbat és összevarrom őket. Így a balnak sem kell sokszor fáznia, meg a jobbot sem kell keresni a kosárban. :) Meg panaszkodom is, hogy miért nem gyártanak alapból ilyen felemás cicitartókat. :D


26/N akinek vannak komoly gondolatai is.

2021. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyenről se hallottam még :D Mindig tanul valamit az ember :D
2021. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők egyik melle mindíg nagyobb egy picivel, még ha nem is látványosan. Ez általában a bal oldali mell, de van akinek a jobb oldali.
2021. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 Jó ötlet, tetszett a második bekezdés, de sajnos nem :(


Elég érzéketlenek, nem okoz élvezetet talerolni - stresszlabdának jó, másra annyira nem :D


Még kiskoromban kezdtem azt favorizálni, pedig akkor alig volt ott valami.


De ja, a jobb kezemnek azt kényelmesebb fognia, így igazad lehet :)

2021. dec. 8. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, vagy a bal vagy jobb melle nagyobb az ember lányának. Más választás nincs. :D
2021. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat saját magad taperolása nyilván nem akkora élvezet, de ha más csinálja, az sem?
2021. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 scamdemic ***** válasza:
100%

A bal mellem kisebb mint a jobb, a jobb oldali tehát nagyobb. :D

https://www.youtube.com/watch?v=OrrtIm4UP7c

2021. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem, csak én férfi vagyok
2021. dec. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!