Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, és...

Fogamzásgátlót szedek, és hóközben olyan mintha megakarna jönni. Barnás folyásom van. De ez még nem a menszi kellene hogy legyen.6 hónapja szültem, és lehet ez emiatt? A fogamzásgátló pedig rendszeressé kellene, hogy tegye a ciklust

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 1x volt ilyen,mikor nem szívódott fel valami okból kifolyólag a tabi.Orvos mondta.Hát köv.hónapban teherbe is estem.....

Èn is 6 hónapja szültem a 2.gyermekem,tabit szedek,cerazette-t mert szoptatok.Nekem nem is jön meg.....

2010. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mióta szeded?Nem lehet,hogy áttöréses vérzésről van szó?A tabletta szedésének kezdetén gyakran előfordul barnás áttöréses vérzés,nálam is volt,bár én még nem szültem.


25/L

2010. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!