Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baratnöm akivel együtt vagyok,...

Baratnöm akivel együtt vagyok,holyag gyulladasa van,szeptember ota nem voltunk együtt,munka... Elkepzeöhetö,hogy mastol kapta el?olvastam h sok szextol van.

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 00:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem csak attól lehet...
2021. dec. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Lehet közben,szexualis Eletet elni? Rendes valaszokat letszi mert csak ezen kattog az agyam
2021. dec. 11. 00:44
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Nemcsak a szextől lehet, a nőknél nagyon gyakori a hólyaggyulladás, azaz felfázás. Vannak, akik oedig kifejezetten fogékonyak rá.
2021. dec. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Szóval a barátnöd beteg, neked pedig az a legnagyobb problémád, hogy lehet-e szexelni... szép
2021. dec. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Bocsanat ha nyomozok,kicsit

Az idö alatt eszembe se jutott megcsalni öt a tavolsag,miatt sem.nyilvan ra kerdezek csak velemenyt szeretnek ki kerni...

2021. dec. 11. 00:55
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Első körben utánnanézhettél volna a betegségnek, mielőtt pedzegetni kezded hogy ribi-e a csaj. Amúgy egy csomó fertőzést az állandó partnerüknek "köszönhetnek" a nők, mert sok hapsi nem mosakszik normálisan. Ha egy csaj újra és újra ugyanazzal a gonddal küzd, nem árt a hapsija körmére nézni.
2021. dec. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Utolso,olvasd el az irasom,3honapja nem voltam vele egyutt,ő Pedig 50 eves gyönyörü hölgy..

Letszives normalis valaszt nem roszbol irtam ki csak en erzem magam rosszul belül hogy atverhetett

2021. dec. 11. 01:34
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell ahhoz senki, hogy egy nő felfázzon. Vannak akik fogékonyabbak rá, nekik elég egy hideg helyre leülni (tél van), vagy beázik a cipőjük stb. Nem kell rögtön féltékenynek lenni.
2021. dec. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

7-es A húgyúti fertőzés nem nemi betegség! Felesleges idegeneket oda képzelni, természetesen párkapcsolatban átadható, de nem jellemző, fájdalommal, kellemetlenségekkel jár, pont nem a szex ami ilyenkor eszébe jut az embernek.

Milyen munka, amivel 3 hónap+, mire egy szexet összehozol?

2021. dec. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Hány évesen vagy ilyen hülye,kérdező?
2021. dec. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!