Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 napja késik a menzeszem,...

15 napja késik a menzeszem, tegnap reggeli teszt negatív. A hasam görcsöl jó pár napja, a mellem érzékeny. Egy hónapja voltunk együtt a barátommal, óvszerrel. Ja és 43 múltam, szóval lehet, hogy ez csak a klimax kezdete?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok, nem alszom, teljesen rá paráztam már :(( nem akarok gyereket...

2021. okt. 15. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
egy teszt nem teszt...
2021. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Terhes nem vagy. Lehet klimax, de bármi más miatt is késhet. 1-1x ennyi belefér.
2021. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Oltást kaptál? nekem attól késett
2021. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kaptam oltást.
2021. okt. 15. 11:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam meg a második tesztet, az is negatív hálistennek.
2021. okt. 17. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet,hogy stressz. ha okozott valami frusztrációt mostanában, lehet, hogyha amint elmulik a stresszforrás, azonnal jönni fog meg, pl még aznap este, vagy másnap reggel akár. vagy már lehet, hogy tényleg idősödöl esetleg . (én nem tudom ezeket egyáltalán. de amúgy szal mindenesetre próbálj meg minél kevesebbet stresszelni, és akkor háthogyha megjön; és ne aggódj, lehet pont arra paráztál rá, hogy együtt voltatok, és akár védekezés nélkül, vagy akár azzal. vagy bármilyen fajta stresszforrás lehet akár sajnos. de én tehát nem értek ezekhez.)
2021. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!