Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparoszópos vakbélműtét...

Laparoszópos vakbélműtét alatt, észre vették volna az orvosok ha 2 hónapos terhes vagyok?

Figyelt kérdés

3-4 hete volt vakbélműtétem.

1 hete késik a menstruációm, s megfordult a fejemben, hogy nem-e lehet szó terhességről. Utoljára 2-2,5 hónapja volt együttlétem. Természetesen tervezek venni tesztet a jövőhét folyamán, mert eddig nem nagyon volt időm. A tesztből gondolom ki fog derülni mi is a helyzet, csak addig is szeretném felvázolni hogy van-e rá esély, s ha igen, ha nem mennyi.


Válaszokat köszönöm!



2021. dec. 12. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a vakbeled nem a méhed, így nem, nem vették volna észre.
2021. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Már műtétek előtt vannak vizsgálatok az egészség állapotáról.
2021. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1 hete késik, simán késhet a műtét miatt is.
2021. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát ha tegyük fel egy petefészekciszta műtétem lett volna, ami a méhez közelebb van, akkor hamarabb észre vették volna?

Ezt most csak már csak azért kérdezem, hogy tanuljak is valamit.

2021. dec. 12. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Petefészekcisztánál csak azért vették volna észre, mert annak a növekedését általában folyamatosan ellenőrzik, és általában a méhre is vetnek néhány futó pillantást legalább, hogy nincs-e ott is valami rendellenesség.

Tehát nem a petefészekciszta laparoszkópos műtétje során, hanem az oda vezető ellenőrzések alkalmával vették volna észre a terhességet.


De egy 2 hónapos terhességet már neked is illett volna észrevenned, már az előző hónapban, nem csak most...

2021. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!