Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 negatív teszt, egy értékelhe...

2 negatív teszt, egy értékelhetetlen. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11 napja késik a menstruációm, miután késett a 4.napon teszteltem negatív lett. Teszteltem a 10.napon újra, elsőnek negatív lett majd teszteltem 11.én reggel az értékelhetetlen lett. Szerintetek terhesség áll a háttérben? (Kértem időpontot nőgyógyászhoz, két ünnep között megyek)

2021. dec. 17. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen!Mondom ugyanigy jart az egyik baratnom

Babat szeretnenek es meg is orult hogy kesik es tesztelt aztan egy bazi nagy negativ teszt lett a vege

Ja es miota be van oltva nem us igazan menstrual hanem csak ugy pecsetelget es eleg a tisztasagi mert nincs rendes verzese

Elso honapban mikor megkapta pedig elontotte a ver

2021. dec. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De nekem oltás után rendszeres volt egész nyáron, szóval ezért nem stimmel az esetünk.
2021. dec. 18. 12:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Hormonjaid rendben vannak? Én első körben arra gyanakodnék. Nekem az oltás nem okozott zavart, de előtte voltam covidos és az a ciklus nagyon felborult. Sajnos nekem vérzészavart okozott az endometriózis is, mióta megműtötték úgy néz ki rendeződtem. Nálam ennyi különböző tényező okozott kimaradó, késő vérzést az évek során, és sajnos egyszer sem voltam várandós.
2021. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Teljesen kimaradt ez a hónap, 29.én kaptam időpontot akkor nézik meg hogy ez mi lehet :)
2021. dec. 25. 03:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!