Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korai terhesség,vérzéssel.az...

Korai terhesség,vérzéssel.az orvos azt mondta,hogy korai vetélés.a petezsákot látja de nincs szívhang.norculutot írt fel.mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vérzéssel, vagy pecsételős barnázással? Nem mindegy.

Utóbbival nincs gond, simán kihordható, előbbivel gond van.

Hány hetes vagy pontosan?

2021. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
enyhébb vérzésem volt,kb 4 napig tartott.kb.olyan 6 hetes lehettem,azt mondta a doki,hogy még látja a terhességet,a petezsákot de nincs szívhang.norculutot írt fel 10 napig.azt mondta azután meg fog jönni és menjek vissza u.h.ra 1 hónap múlva.
2021. dec. 20. 22:26
 3/9 A kérdező kommentje:
kb 5 hetes lehetek,ha jól számoltam.okt.27-én volt az utolsó mensi.
2021. dec. 20. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a Norcolutot. Mikor történt ez? Nagyon nem 5 hetes vagy/voltál, ha október 27-e volt az utolsó, most 9+.
2021. dec. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
múlt hét csütörtökön voltam a dokinál.azt mondta mikor csinálta az u.h-ot,hogy nagyon korai terhesség volt és,hogy a petezsákot látja,szívhang nincs.a megadott terhességi hétnek sem felel meg a mérete,6mm.azt mondta ír fel gyógyszert szedjem 10 napig utána meg fog jönni,műtétre nincs szükség.de nagyon furcsállom ezt a dolgot.
2021. dec. 21. 07:40
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem keress másik orvost… inkább egy műtét, mint bent maradjon valami és egészségügyi problémád legyen belőle
2021. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy most még magánban sincs hely..a norculutból még van 4 napi adag.nem tudom ha az le telik mire számíthatok.a teszt még most is pozitív.
2021. dec. 23. 07:34
 8/9 anonim ***** válasza:
A teszt még hetekig pozitív lehet, hiszen a vérben keringnek a hormonok továbbra is. Ez eltart egy ideig amíg ez a szint lecsökken.
2021. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet kérdező?
2021. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!