Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig pontos a mensim 29-30na...

Mindig pontos a mensim 29-30napra.Azonban most kimaradt egy hónap..peteeresem is volt eddig..Ettől még a következő honapban lehet peteeresem? Doki szerint elofordul és nincs baj amíg nem 3 vagy több hónap marad ki.

Figyelt kérdés
Volt már valaki hasonlóképpen?

2021. dec. 23. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkodj, hogy miért maradt ki? Fogyókúra, stressz okozhat ilyet, ha felismered, hogy volt valami gond, próbálj változtatni.
2021. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok, hogy a munkahelyi nehéz körülmények, illetve a 2honapon belüli 2 halál eset a családban lehet az oka..

De hallottam már olyanról is hogy covidon atesetteknek is volt ilyenre példa.. (október veven voltam) doki szerint az meg normális ha csak 1 hó maradt ki valami folytán... 3honaptol van gond.

2021. dec. 23. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor min csodálkozol? Ezek külön is okozhatnak ilyet, nemhogy így csokorba kötve!
2021. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt a hangsúly azon van, hogy ettől peteeres van e ugyanúgy vagy ezzel a kimaradt mensi el az is elmarad?
2021. dec. 27. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!