Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szasztok! Nemrég kiderült...

Szasztok! Nemrég kiderült hogy 6 hetes terhes vagyok! 10 éve van 2 db köldök pirszingem, ha kiveszem ugy be zavarjon a terhesség allat! 9 honap folyamàn be tud forni?

Figyelt kérdés

#terhesség #köldök #beforr #kolcsokpirszing
2021. okt. 10. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, miért? Melyik a fontosabb?
2021. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Erre orvos tudna jó választ adni. Amikor kiderült akkor nem mondtak semmit? Kicsit sántít a sztori.. Barátnőmmel az első az volt, hogy irány doki, majd ő mindent elmond. 3 órát beszélgettünk vele és MINDENT elmagyarázott.

Egyébként meg igen a pirszing ki fogja szakítani a bőrt, mert a hasad dinnye méretűre fog nőni. Legalábbis szerintem, mert tőlünk csak megkérdezték, hogy van-e bármi ilyen esetleg altájékon is.

Ja és azt mondanom sem kell, hogy semmi szorító ruha, öv, meg ilyenek.

2021. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem voltam meg orvosnal holnap meek! Nem az volt A kerdes mi A fontosabb! Csak érdekel hogy szülés utan vissza fogom e tudni tenni
2021. okt. 10. 11:44
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
akkor hogy derült ki, hogy 6 hetes vagy???? teszt nem mondja ki, ahhoz orvos kell!
2021. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Onnan tudja, hogy 6 hetes, hogy 6 hete menstruált utoljára, orvoshoz meg tök felesleges ilyen korán menni.

(A kérdésre nem tudok válaszolni, csak ez kikívánkozott)

2021. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
5: az még nem jelent semmit. Barátnőm is volt, hogy azt mondta szerinte összejött, közben mégse. Hétre pontosan nem lehet megmondani ne haragudjatok meg, de én azért tapasztaltabb vagyok. Voltunk 3 külön orvosnál mind azt mondta, hogy nem lehet megállapítani. Alapból azért mentünk, hogy megnézessük mi ez. Nagyon más eredmény jött ki, mint ahogy azt barátnőm gondolta.
2021. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Biztos szuper tapasztalt vagy férfiként, de szültem két gyereket, és az utolsó menstruáció első napjától számolják a terhességet. Előfordul, hogy mégsem akkor volt peteérés és korrigálni kell, de ez a ritkább.
2021. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

7: ne haragudj, de nem bíznám rád a gyerekeimet, sőt másét se, ha ilyen tudatlan vagy. És igen, férfi vagyok. baj? savanyú a szőlő? szerintem meg sürgősen pótold be a tudásod, ha már egy férfi is jobban tudja nálad. Tényleg ne haragudj meg, de ez szégyen ha már szültél 2 gyereket. Ha egyáltalán igaz persze, de ezt is kétlem ezek után.


Egyébként is ha egy orvos úgy számol ahogy azt te leírod már rúgják is ki és kártérítést követelnek szóval hagyd a kamuzást. Ilyen orvos nincs. Szerinted miért közlik, hogy hány hetes? Mert az anyuka tudja? Hogyne, meg azt is melyik nap fogant meg. Peeersze.

2021. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért meg egy plusz b*zdmeg, hogy azt mondod ilyen korán nem kell menni. Kikívánkozott. Ki, persze, a kamu anyaságod. Hidd el ha lesz gyereked és nem röhög ki az orvos akkor sokat fogsz még tanulni.
2021. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Pont mivel nem tudod, mikor fogant, ezért számolnak az utolsó menstruáció első napjától, innentől 40 hét a szülés várható időpontja. Minden orvos így számol, nyugodtan olvass utána. Nyilván ha 3 hónapja nem menstruált a nő, akkor uh alapján korrigálnak. 6-7-8 hetesen érdemes először orvoshoz menni, ezt valszeg a kérdező is tudja, ezért nem volt még orvosnál. De én itt befejeztem, ha gondolod, nézelődj a terhesség topicban.

(bocs kérdező, hogy szétoffoltuk a kérdésedet)

2021. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!