Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon szivárgok, mit tegyek...

Nagyon szivárgok, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen és egyre durvább ez az egesz....

Ha nem figyelek oda, egy cicanadrág akár simán át ázik...

Ma pl egy szürke nadrág volt rajtam, de amikor levettem és jobban megneztem, lehetett latni. Nagyon kellemetlen es nem jo szagu valamit lehet ellene tenni? Orvoshoz nem igazan szeretnek fordulni, mert szegyellem elmondani akar a szüleimnek, akar masoknak. De ha ez mar nagyon veszes, elmegyek orvoshoz csak valaki magyarazza meg ez normalis e vagy kezdjek aggodni...

Bocsanat hogy ekezet nelkul irtam...

Elore is koszonom a valaszokat

16/L


2021. dec. 23. 21:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha ez számít valamit, szüz vagyok
2021. dec. 23. 21:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1) tisztasági betét

2) nem kellenek a szüleid ahhoz, hogy orvoshoz menj

2021. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te most a folyásra gondolsz? Az természetes a nőknél, van akinek jobban, van akinek kevésbé. Ha úgy érzed, hogy extrém mennyiségű a folyásod, akkor mindenképp érdemes ellátogatni egy nőgyógyászhoz. Ami a szagát illeti, az tény, hogy megvan a sajátos szaga, de ha nagyon erős / kellemetlen, akkor betegségre is utalhat - emiatt pedig pláne érdemes elmenni orvoshoz. Nem kell ezt az orvos előtt szégyellni, azért van, hogy segítsen.
2021. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérj időpontot nőgyógyászhoz! Egyedül is fogadnak! A vizsgálatkor jelezd, hogy szűz vagy! :)

A bűz, viszketés, égés, seb, sok lé, sárga vagy fehér trutyi, vérezgetés vagy bármi más fura dolog nem normális. A doki tud neked segíteni, mi itt látatlanban nem!

29N

2021. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél tisztasági betétet, a folyás normis
2021. dec. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!