Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom hol kaphattam el de...

Nem tudom hol kaphattam el de a kisajkamon és most már a nagyon is vízhólyag szerű kiütések vannak. Estére már a hüvely bemenetnél is, férjemmel nézettem meg Keddre kaptam leghamarabb időpontot az orvoshoz, nőgyógyászhoz. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ez valami gomba lehet vagy a rettegett nemi herpesz?
2021. dec. 23. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Talán a férjed szeretőit kellene megkérezni, hogy hol kaphattad el. Vagy a sajátjaidat, de gondolom ha neked is lennének, akkor nem lenne akkora talány, hogy hol kaphattad el.
2021. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg ebben biztos vagyok!
2021. dec. 23. 22:12
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Persze, mindenki biztos benne, amíg ki nem derül. :)
2021. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Pedig az ilyesmi érintkezés útján terjed. Valamihez hozzá értél ami fertőzött volt.

De az lehet strand víz is. Ha nem volt ilyesmi mostanában, akkor a párod össze szedte és te elkaptad.

2021. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell itt egyből a félrekurásra gondolni. Persze az is lehet. Ez szerintem egy gombás vagy bakteriális fertőzés lehet. Azt meg el lehet kapni hétköznapi úton is. Elmentél wcre a plázában, munkahelyeden stb és hozzá értél a nemiszervedhez nem feltétlenül tiszta kézzel (papírral).
2021. dec. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha vízhólyag szerű akkor az vírusos eredetű szemölcs. Nemi úton terjed.
2021. dec. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Peig ez valami nemi úton terjedő dolog lesz. A nemi betegségeket nem nagyon érdekli, hogy te mit hiszel sajnos. :/
2021. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is hpv szemölcsre tippelek

Nemi úton terjed DE évekig lappanghat

2021. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves négyes, sajnos igen a plázában ráültem arra a kib..tt wc ülőkére, pedig tettem rá papírt,de ezek szerint nem ért semmit, utána kezdőttek a panaszaim, most már inkább ilyen fehéres hólyagok vannak rajta
2021. dec. 24. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Nahát...felnőtt nő létedre tudhatnád hogy ugy sem ülünk rá
2021. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!