Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan felfázok. Már...

Folyamatosan felfázok. Már szervi panaszaim is vannak. Mindig feszít a vízhólyagom. Ha elmegyek urológushoz, az lent is meg fog vizsgálni? Vagy csak gyógyszert ír?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok attól, hogy le kell majd vetköznöm... nőgyógyásznál sem voltam soha. Évek óta gyötör ez a probléma.
2020. nov. 8. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Inkább szenvedsz, de nem vetkőzöl?


Amúgy az urológus a hasadat és a vesédet fogja megnyomkodni és elküld vizeletvizsgálatra.

2020. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vetkőzök ha kell... nem akarok tovább szenvedni. Csak még sosem voltam, és ezért kérdezlek titeket.
2020. nov. 8. 20:54
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nőgyógyászhiz is mert ezek a problémák nőgyógyászati eredetűek is lehtnek!

Intim higiéniával hogy állsz? A végbél felől is fel lehet fertőződni! Használsz nedves wcpapírt?

2020. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Alkalmanként használok nedves törlőkendőt. Az intim higéniával szerintem nem állok hadilábon.
2020. nov. 8. 21:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel ecoli fertőzésed van, az szokott ennyi ideig tartani... vagy nem megfelelő irányba törölsz vagy tangát hordasz
2020. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az E.coli-t nem nyírja ki az antibiotikum? Mert szedtem azt is, de legutoljára az sem használt. Folyamatosan feszít a hólyagom.
2020. nov. 8. 21:12
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvos írta fel az antibiotikumot? Nem kuldött el további kivizsgálásra?
2020. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én vettem a gyógyszertárban... :(
2020. nov. 8. 21:27
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem orvos írta fel.. csak ez az antibiotikum segített többször. Amikor nagyon csípett a vizeletem, és véres volt. Most nem csíp, és nem is vérzik, de állandó a vizelési inger, és feszít a hólyagom. Gondoltam most is kikönyörgöm a gyógyszerész ismerősömtől hogy adjon ilyen gyógyszert, de sajnos nem használt ezekre a tünetekre.
2020. nov. 8. 21:30
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Antibiotikumot recept nélkül??


Ez nekem új!

Pontosan mit?

2020. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!