Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismer bárki meleg nőgyógyászt...

Ismer bárki meleg nőgyógyászt Budapesten?

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Biztos van ilyen, viszont nem értem, hogy mi a jelentősége! Soha nem kérdeztem meg a nőgyógyászt, hogy kivel szexel, és hozzáteszem ő sem tőlem.
2021. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
#1 Próbálj már meg empatikusabban elgondolkodni rajta, biztos eszedbe fog jutni mi jelentősége lehet. A nőgyógyásznál épp elég kiszolgáltatott helyzetben érezheti magát az ember.
2021. dec. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
2# Nem hallottam még olyat hogy egy férfi leszbikus urológust keresett volna.
2021. dec. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress nőt,mègha leszbikus ,akkor is többet ér mint ffi.
2021. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt egy kicsit nehézkesnek tartanám, hogy legyen egy ilyen nőgyógyász. Ha egy férfi meleg, akkor szerintem semmiképp nem fog a nőgyógyászat felé fordulni. Nem mintha a heteró nőgyógyászok ráizgulnának a női klienseikre. De ha egy férfit szexuálisan is a férfiak érdekelnek, elsőkéből sincs tapasztalata a nőkről, mivel hogy ő nem nő, így nem tartom valószínűnek, hogy a nőgyógyászat fogja érdekelni. Viszont ha mégis, akkor lehet, hogy tényleg egy nagyon emberséges nőgyógyász lesz belőle, mert ő biztos csak szakmailag fog a kliensekre tekinteni.
2021. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!