Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 napja késik a menstruációm?

9 napja késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, 2 hét múlva 17leszek. 14 éves korom óta menstruálok. 1 éve barátom van, akivel utoljára december 12.én voltam együtt. az utolsó menzeszem vége nov.15-én volt, és átlagosan 29 naposak a ciklusaim. Előfordult már párszor, hogy késett, de akkor a legtöbb 3 nap volt. Most nem érzem hogy megjönne, pedig már előtte egy héttel görcsöl a hasam és derekam, illetve a 'mindjárt megjön érzés' is jelen szokott lenni, de most egyáltalán semmi. Tegnap reggeli tesztem negatív lett, így nem tudom mi lehet. Tegnap vízszerű folyásom volt, mára normális. Szerintetek? lehetséges, hogy kimaradjon?


(Nem voltam mostanában beteg, megfázva sem voltam, mindig használunk óvszert is.)


2021. dec. 26. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem előfordult, éleg sokszor, hogy napokat késett!

Mint most Neked szerintem!!

2021. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
lehet, hogy terhes vagy, óvszer mellett simán lehet, de a teszt még nem mutatja ki, vagy lehet, hogy stressz miatt késik, ünnepek, félév végi tanulás, hajtás, vagy bármi egyéb miatt, oltást kaptál mostanában? attól is lehet. pár nap múlva csinálj újra tesztet.
2021. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem terhes, mert tegnap reggel csinalt tesztet, tehat 8 nap keses utan. Ekkor mar barmelyik napszakban barmelyik teszt pozitiv lenne, ha terhes lenne.
2021. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
legutolsó covid elleni oltást még nyáron kaptam meg. leginkább emiatt stresszelek, higy mivan ha mégis terhes vagyok ennek ellenére is hogy negatív.
2021. dec. 26. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy. Csinalhatsz meg tesztet, hogy megnyugtasd magad, de ennyi ido utan kimutatta volna a tegnapi is, ha terhesseg lenne.

Neha megesik, hogy kesik, ilyen-olyan okbol, mert nem vagyunk gepek.

2021. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!