Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Norcolut megoldja a barna...

A Norcolut megoldja a barna folyásos problémámat?

Figyelt kérdés
Dec 11.-én kezdőtött a menstruációm, de sokkal gyengébb volt mint szokott, barna folyás szerű kevés vérrel. Kb 4 nap alatt el is múlt a szokásos 6 helyett, ezért csináltam tesztet és az negatív lett. Eddig nem volt semmi baj, de miután szexeltünk a párommal erős barna folyásom lett és nem egy ilyen alkalom volt. Ma elmentem a nőgyógyászati ügyeletre, ahol nagyon bunkók voltak velem, de megvizsgáltam és felírtak egy 5mg-os 12 darabos norculot gyógyszert, valamint mondták, hogy holnap reggel első vizelettel teszteljek egyet. Vettem két szuperérzékeny tesztet, negatív lett, a másikat megcsinálom reggel első vizelettel. A norculottól helyre fog állni a menzeszem?

2021. dec. 27. 14:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!