Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rózsaszín csíkok menstruáció...

Rózsaszín csíkok menstruáció után egy héttel is? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb egy hete ért véget a menzeszem, ami nem túl erős, de alapból elhúzódó. Na de nem ennyire. Már kb középidőben lehetel és még mindig nap mint nap látok kisebb véres csíkokat a hüvelváladékban. Tényleg nagyon kevés, kb semmiség, de ennyinek sem kéne lennie, vagyis alapesetben ilyenkor már nem szokott lenni.

Semmi különösebb okot nem tudok elképzelni. Semmi változás nem volt az utóbbi években. Annyi, hogy múlt hónapban covidos voltam. Az esetleg megbolygathatott valamit?

47 éves vagyok.


2021. dec. 29. 06:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Covid simán okozhat ilyet. Én nem voltam covidos, de oltás után fél évig nem jött meg…

A másik tippem a mióma. A harmadik pedig a változókor.

Ez mind okozhat ilyet.

2021. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miómám évek óta van, nem okozott sosem panaszt mert pici. Tavaly voltam nődokinál, de semmit nem talált. Ez a dolog amit írok, ilyen formában nem volt civid előtt. Ezért gondolom, hogy talán az a ludas. De mit lehet tenni most ezzel?
2021. dec. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!