Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszkethet ott lent?

Mitől viszkethet ott lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy tűnik, sikerült elkapnom valamilyen hüvelyfertőzést, ami csak egyetlen dologgal jár: borzalmas viszketéssel, de semmi egyéb. Nincsen a normálistól eltérő folyásom, nincsen szaga meg semmi, csak borzalmasan viszket, de annyira, hogy már létezni sem bírok. Vettem probiotikumos lactacydot, de inkább csak rosszabb a helyzet. Mit tegyek? Nagyon szeretném, ha elmúlna minél hamarabb. Az interneten semmit nem találok erről, csak olyanról, ami együtt jár folyással és szaggal, de nekem ezek közül semmi nincs, csak a borzalmas viszketés. Két dolog történt velem az utóbbi időben, amire vissza lehetne vezetni: az egyik egy wellness hétvége, a másik pedig egy esemény utáni tabletta (na jó, ez lehet, hogy nem befolyásolja, de azért leírom).


Köszönöm a válaszokat!



2021. dec. 30. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Gomba
2021. dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(de az esemény utáni befolyásolja a hormonok révén a hüvely ph-jat)
2021. dec. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp valami hüvelyi fertőzés lehet, de nem vagyok orvos. Nekem a Canesten kombi vált be hasonló tünetekre. van benne krém a viszketés ellen, illetve egy kúp ami tisztítja a belső részt. Viszont javaslom hogy egy orvost is keress fel a biztonság kedvéért, ő pontosan megmondja majd mi a probléma.
2021. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gomba lehet. Canesten kombit próbáld ki, ha nem múlik el pár nap alatt, akkor menj nőgyógyászhoz és ő felír valamit.
2021. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Képet kéne csatolj.
2021. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!