Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik semmilyen vagy csak nagyon enyhe mellékhatásait tapasztalták a fogamzásgátlónak?

Figyelt kérdés

Tervezem elkezedni szedni, de annyi "ijesztő" mellékhatásról lehet olvasni, hogy kezdem azt hinni, hogy ez törvényszerű, hogy mindenkinél jelentkeznek. Gondolok itt migrénre, hízásra, depresszióra, hüvelyi fertőzésekre, libidó csökkenésre, közti vérzésekre stb.


Ezért érdekelne hogy van-e itt olyan, aki semmi iyesmit nem tapasztalt, vagy nagyon max. a 3 hónapos hozzászokási időben, utána minden rendben ment?

Illetve esetleg abbahagyás esetén miket tapasztaltatok?



2022. jan. 1. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Nővérem 16 éves kora óta szedi, márciusban lesz 27 éves. Ezalatt egyszer váltott gyógyszert, de semmi egészségügyi baja nincsen hála a jó istennek.😊

Én nem szedhetek (autoimmun beteg vagyok), ezért nem tudok nyilatkozni a magam részéről.

2022. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

14-20 éves koromig szedtem, és nem volt az égvilágon semmilyen problémám vele, nem volt mellékhatás :)


Ha mégis van, akkor le kell váltani és ennyi. 🤷🏼‍♀️

2022. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én csak az első két hónap első pár napján tapasztaltam kis émelygést, amúgy semmi negatív tünet. Csak pozitív! Napra pontos menzesz, eltünt pattanások.
2022. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
66%
28 éves vagyok, már majdnem 10 éve szedem a Yasminelle fogamzásgátlót. Soha semmi mellékhatás nem volt😊 Én csak fogamzásgátlás céljából kezdtem el szedni, arra eddig 100%-ig bevált.
2022. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!