Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szemolcsok jelentek meg a...

Szemolcsok jelentek meg a nemiszervemen, miert es hogyan lehetne eltuntetni?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy HPV-rol lenne szo, mert be vagyok oltva ellene. amugy szerintem osszefuggesben lehet a borotvalastol, mert gyantaztam korabban, de elkezdtem borotvalni, es azota jelentek meg ezek az undormanyok. amugy nem faj, nem viszket, megcsak nem is budos, vagy barmi, ilyen kis huscafatok, amik altalaban a honaljban talalhatoak meg, es elegge sok van beloluk leginkabb az anuszom kornyeken es a csiklom folott a nagyajkamnal. Nagyon orulnek ha valaki valami hasznosat tudna mondani az uggyel kapcsolatban,
2010. szept. 7. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha elmész orvoshoz!
2010. szept. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
takarodj orvoshoz a saját érdekedben
2010. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elmentem az orvoshoz, aki rohadtul nem volt segitokesz, es elkuldott a nemibeteg gondozoba, ami fogad is nehany het mulva, ost eppen azon vagyok, hogy keressek egy masikk orvost
2010. szept. 8. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne keress másik orvost, valóban a bőr- és nemibeteg gondozóban fognak segíteni rajtad, seperc alatt leszedik a kis kinövéseket. Már ha ez tényleg ugyanolyan, mint az idősek nyakán, hónaljában stb. szokott lenni. Akkor ártalmatlan bőrkinövések, amit sok mechanikus irritáció (pl. dörzsölés, borotválás, stb.) okoz, ha elég hajlamos vagy rá.

Fel a fejjel, nyugodtan menj el a rendelésre!

2010. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyon veled érzek,ugyanez a problémám,és semmi segítség.Most megyek másodszor bőrgyógyászhoz,mert a nődoki nem tud segíteni.Írd meg mi történt veled!Szorítok!
2010. szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Uh ez tényleg kellemetlen , nekem is volt...de én valahogy fürdéskor mindig birizgáltam és "lejöttek". Tudom, lehet nem tettem jól, de azóta hál istennek nem tértek vissza.
2010. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vérehulló fecskefű kivonattal kend be, és valószínű eltűnnek
2010. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszokat, ugy orulok, hogy nem vagyok egyedul ezzel a problemaval, meg soha eletemben nem is hallottam ilyesmirol
2010. szept. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!