Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Bőrrák vagy mi?...

Mi lehet ez? Bőrrák vagy mi? Nagyon félek, mert a nemiszervemen van!

Figyelt kérdés
Nem túl mély, csak a bőröm felső részén van. Kemény, és olyan mint egy pattanás, csak keményebb. Próbáltam kinyomni, de csak vérzett, vagy semmi sem történt. Ablszolút nem fáj, nem is érzem. kicsi kerek alakja van, nem tökéletes kör alakú, de olyasmi. És néha vannak kisebb pattanások ott, és azokat simán kinyomom, semmi gond sincs belőle, de ez. Pár hete lett itt, nem tudok vele mit csinálni. Vajon mi? nagyon félek. segítsetek!
2010. okt. 28. 22:08
 1/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok, és be vagyok szarva
2010. okt. 28. 22:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász sürgősen. Ha baj van, mielőbb tedd meg a szükséges lépéseket. Ha nincs baj, megnyugszol.
2010. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nagyon félek tőle. Úristen!
2010. okt. 28. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
menj gyorsan. Ha húzod az időt, még a végén amputálnak.
2010. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de szűz vagyok szűz!!
2010. okt. 29. 07:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg kell mutatnod bőrgyógyásznak. Még ha a puncidon van, akkor is! Nem a puncidra kíváncsi a doki, csak segíteni akar.
2010. okt. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Anyunak megmutattam(életem legkínosabb 5 perce volt) és azt mondta, hogy csak egy pati, és neki is volt ilyen. Bízom anyámban, és hogyha baj lenne, akkor ő is tudná. M?eg teganp este enyhén pánikroham tört rám,s zóval mindent furán láttam.

De ha nem múlik el, akkor elmegek orvoshoz.

2010. okt. 29. 14:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj minél előbb szakemberhez. Tökmindegy, hogy szűz vagy-e. Nem visz el a patásördög ha egy ellenkező nemű látja a nemiszerved (látott már 800 másikat, és az a szakmája, hogy meggyógyítson). Nincs szükséged az állandó pánikra.
2010. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!