Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyűrű mentes időszak?

Hüvelygyűrű mentes időszak?

Figyelt kérdés

21 nap után ki kell venni a gyűrűt. Ha mondjuk, előtte a kivétel előtt 1-3 nappal együtt voltam a barátommal, aki bennem ment el, akkor lehetek terhes? A kivétel után 3 nappal menstruálok. Erről sehol senki sem ír.


A gyűrű mentes időszakban is véd, ha a kivétel előtt 1-3 nappal voltam vele együtt és akkor ment el, és én a gyűrűt kivettem, akkor abban a 7 napos időszakban, mennyi az esély a terhességre?


2022. jan. 2. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
"A gyűrű mentes időszakban is véd", te írtad, akkor mi a kérdés!? Pont annyi az esélye, mintha fenn van a gyűrű, nem nulla, de minimális. Nyilván ehhez folyamatos, helyes használat kell.
2022. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Folyamatos a használat, pontosan veszem ki és rakom fel.
2022. jan. 2. 12:09
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy akkor is van hatása a gyűrűnek, ha mensi idejére ki van véve? Tehát nem szűnik meg azonnal a hatása?
2022. jan. 2. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel hormonos, ugyanúgy működik, mint a tabletta.
2022. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehat akkor is, ha arra a 7 napra ki van véve?
2022. jan. 2. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!