Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a menstruációm...

Nem jött meg a menstruációm rendesen, csak pecsétesen és sötét barna, már 4 napja. Mi okozhatja ezt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 09:46
 1/5 anonim válasza:
Hát, ha voltál valakivel szexuális kapcsolatban, akkor lehetséges. Szedsz-e valamiféle fogamzásgátló szert?
2010. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sötét színű azért is lehet, mert megfáztál. Pecsétes meg azért meg volt szexuális kapcsolatod, de az még nem jelenti azt, hogy terhes vagy.
2010. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem sokszor kezdődik úgy,hogy barbás folyás van pár napig,néha pici piros is van benne,de rendesen csak később jön meg. A legdurvább az volt nálam.mikor 1 hétig volt ez a barnás folyás meg néha kis vér és csak azután az 1 hét utána kezdett el fájni a derekam meg a hasam alja,szóval akkor jött meg igazán rendesen. Az megint tartott vagy 5-6 napig. Akkor megijedtem,hogy mi az,ki is vizsgáltak,hormonvizsgálat,vizelet..belső ultrahang és semmit nem találtak. Azóta nemis volt ilyen,de még mindig barnással kezdődik. Szóval szerintem sokminden befolyásolhatja. Lehet vmi erős antibiotikumot szedtem és azért volt akkor.
2010. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze hogy voltam férjnél vagyok,és már 2 kicsi lánykám van.

Nem szedek semmit,csak attól félek,hogy valami komolyabb bajom van.

2010. szept. 9. 07:02
 5/5 A kérdező kommentje:

De nagyon köszi,hogy írtatok!!

Remélem nincsen semmi komolyabb bajom.

Megvárom a köv. hónapot,hogy mi lesz

és el megyek a dokihoz.

2010. szept. 9. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!