Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most már hónapok óta észlelem,...

Most már hónapok óta észlelem, hogy a menstruációm előtt egy héttel elég sötét barna folyásom van, amely napokig tart. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 18:56
 1/4 anonim válasza:

nekem is volt, amikor menstruáció előtt gyengébben (mint amkior már múlik el) jött meg, aminek szerintem csak örülni lehet, mert ha rögtön erősen megjön és nem jók a körülmények, az elég gáz... :S

Engem már mentett meg ez a helyzet :D

2010. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ez valami elégtelenség (sárgatest talán de ebbe nem vagyok biztos) és, hogy nem normális dolog. Babát tervező barátoktól tudom, hogy ezt előbb ki kellett küszöbölni bogyókkal. Mensi amúgy rendesen jön és normál időtartamú?
2010. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. hozzászóló!

Igen,a mensi szinte mindig 28 naponta jön meg, + - 1 nap néha becsúszik... nem tart sokáig, ált. 3 nap,és kevés vérzéssel.Fog.gátlót nem szedek már több mint 2 éve.

2010. dec. 3. 16:49
 4/4 A kérdező kommentje:
És hogyha az a sárgatesthormon a probléma,tovább küld a nődoki vizsgálatokra meg vérvételre meg ilyenek? Vagy ő fog nekem felírni gyógyszert?
2010. dec. 3. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!