Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok,ti hogyan oldjátok meg...

Lányok,ti hogyan oldjátok meg a nyilvános wc-n történő pisilést?

Figyelt kérdés

Folyamatosan feszengve érzem magam,amiatt mert mások is ott vannak és nem csak én

A másik gondom pedig az az hogy én jobb szeretek leülni...bár ahogy ezek a wck kinézbek azt inkább hagyjuk...ezért inkább papirral körberakom...ezse 2 perces procedúra,ti is igy csináljátok vagy másképp,hogyan?


2022. jan. 5. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a pénz amiért ráülnék a nyilvános WC-ben az ülőkére. Mindig fölé "guggolok" vagy hogy írjam le. Belehalnék, ha így nem menne.


Amikor nagydolog van akkor viszont 2 réteg wc papír körberakva az ülőkén, és még a kagyló belsejébe is, hogy véletlenül se csapjon vissza a víz akkor ha olyan fajta a kagyló. Sajnos ételallergiám van, és ha véletlenül olyant eszek hasmenésem lesz. (Sajnos bármikor és bármitől lehet, elég ha nem jól kezelik a gluténmentes és gluténes cuccokat.)


Én is szorongok. Így inkább próbálok üres időben bemenni. Persze egy nagyon népszerű helyen nehéz. Van amikor közben megakad a folyamat, mert bejön valaki. XD Most egész jó, hogy van fiam, mert vele nem ciki bemenni a mozgáskorlátozott wc-be, bár már kezdi kinőni sajnos. 😔

Azért próbálok nem odafigyelni másokra.

2022. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Feléhajolok, és nem érek semmihez. A nyomógombot a lehúzáshoz is könyökkel nyomom be. Kb így.
2022. jan. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a kezeddel? Azt meg tudod mosni utána, a könyöködet már macerásabb lenne… 😀
2022. jan. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Fölé guggolok, nem ülök rá akkor sem ha letakarom.
2022. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer kb fél nap séta után kellett kimennem hoszú menetre egy nyílvános wc-be. Tök gáz volt, mert a wc csészén nem volt ülőke. Csak valami fekete valami réteg. (Azt hiszem az Aquincum-i auchanban volt vagy 10 éve, talán higiéniai okokból, vagy a bánat tudja.) Hiába, a szükség tőrvényt bontott. Hiába terítettem le több réteg papírral, majdnem beleestem a wc-be. Nagyon gáz volt. Minden értelemben. Nagyon utálok kimenni, de muszáj próbálom nem észrevenni a többieket.
2022. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!